2752
2734
واقعا بیشتر اوقات خدا کمک می‌کنه  ولی کاش خانواده ها هم برا بچه شون حامی بشن خانواده شوهر من ک ...

اره اون که خدا همیشه هست شکی نیست، من وقتی شوهرم به مادرش زنگ زد گفت یکم پول بده گفت خودم باید برم دکتر، در صورتی متونست حداقل روش رو زمین نزنه یه مقدار کم بهش بده، این شد که تو زندگی قید خانواده اش رو زد و الان قطع رابطه ایم مگه خودشون بیان ولا از طرف ما هیچ رابطه ای نیست و نمیریم

دختری از دیار غم ۱۳۸۲
متاسفانه آقایون این چیز را متوجه نمیشند  فکر میکنند همه را خودشون یکه و تنها انجام دادند  ...

اره واقعا، من شوهرم هرچی داره از پدرم داره حتی بهش گفت ماشین ثبت نام کن خودم قسط میدم قبول نکرد و با طلاهای که از مجردی داشتم گرفت و اینکه ابن چیزها رو فراموش میکنه ناراحت میشم ولی در کل خوشبختم ولی انتظار بیشتری دارم از شوهرم که چرا بعضی وقت ها تو حرفاش میگه که انگار خودش به اینجا رسیده تک و تنها، الهی امین 

دختری از دیار غم ۱۳۸۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا منم عین خودت اگه پدرشوهر خرج عروسی میداد  ما سال 94با فضل عروسی و وام ازدواج و طلاهام سری ...

وای چه خوب من عاشق دخترم اونم دوقلو♥♥♥خدا برات حفظشون کنه عزیزم و سالم باشن، منم دوست دارم اگه تصمیم به بارداری گرفتم بچه بعدیم باز دختر باشه 

دختری از دیار غم ۱۳۸۲