2737
2734
عنوان

۲۲ سالمه هنوزم مامان بابام تحقیرم میکنن🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 19 پست
مجرد باشی ۷۰ سالتم باشه باز همینجور باهات برخورد میکنن. از بس چرت میگن و تحقیر میکنن من خودم گاهی ح ...

دقیقااااا

طرف گوه بارش نیس مثلا متاهل شده

همونارو مثل پتک میکوبه تو سر من

مجرد باشی ۷۰ سالتم باشه باز همینجور باهات برخورد میکنن. از بس چرت میگن و تحقیر میکنن من خودم گاهی ح ...

هم غذا پختن بلدم هم تمیز کاری

جلو همه میگه هیچی بلد نیسم

خونه هم ک کار میکنم ناراضیه تازه سر همین دیگه کار نمیکنم باز میره ب بقیه میگه کار نمیکنه

مدرک دانشگامو ک بگیرم میرم سر کار

کاش ب ی جایی برسم ک بتونم بدون اونا زندگی کنم

انقدر پول داشته باشم ک نیازی نباشه بهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبولشون کن دیگه اونا این طوری هستن وقتی می پذیری قوی تر از قبل میشی چون دیگه مطمئنی که چطوری برخورد ...

کنار اومدن با این قضیه خیلی سخته

وقتی جلو نزدیک ترین فامیلا خوردت میکنه

و توام متوجه عوض شدن رفتار اطرافیان میشی...ک اصلا ادم حسابت نمیکنن چون ننه بابات قهوه ایت کردن

منم همین جوریم ، یه بار یه جوری خردم کرد که هیچوقت یادم نمیره ، جلوی همه بهم گفت ترشیده ، تازه اون م ...

مامان منم به خواهرم از ۱۵ سالگی میگه

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
2728

واااااااااای یاد خودم افتادم

23سالم بود نامزد بودم بعد خونواده ی شوهرم همگی اومده بودن خونه ی مامانمینا... قرار شد بعد از شام منو با خودشون ببرن شهر خودشون یه هفته بمونم.... موقع خداحافظی مامانم یواشکی بهم گفت با بابات خداحافظی کن زشته... حالا ما هنوز سوار ماشین نشده بودیم یدفعه جاریم متوجه ی حرف مامانم شد گفت اره زهرا برو با باباتم خداحافظی کن میخواهیم بریم 😐انقدر خجالت کشیدم