2733
2739
عنوان

الان من مقصرم که رابطه م با پسرا بجایی نمیرسه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 41 پست
پدرت هم بهت گفت زشتی اهمیت نده من خیلی اهمیت دادم طرف بهم محبت نمیکرد میگفتم اینم مثل خانوادم اول ...

من هیچ زشت نیستم پسرا التماس میکنن باهام دوست بشن اون خودش پوستش سیاه زشت بود قدشم کوتاه بود وقتی کات کردیم مسخرم کرد منم بهش گفتم اینارو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هرروز از حسادت میگفت شغلت رو جمع کن درامد نداری 

اصلا این پسره با این اخلاق گندش چجوری 6 ماه باهاش تو رابطه موندی؟؟؟؟؟ 

واقعا موندم؟؟؟ 

خودتا دست کم نگیر فقط همین

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
مشاور میگفت تو مقصری زبون درازی کردی

طرف اصلا قصدش ازدواج نبوده فقط به خاطر پول و امکانات باهات دوست بوده مشاور چرت میگه...من اگه یکی از این کارارو کسی انجام بده مثلا همین که در مورد خونواده ات بد می گفت تا خوب ازش انتقام نگیرم ولش نمی کنم...کارش نباید بی جواب بمونه 

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
2738
خداروشکر کات کردم روح روانمو نابود کرده بود

اشکال نداره تجربه شد ازین به بعد بیشتر روی انتخاب آدم ها دقت کنید

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
طرف اصلا قصدش ازدواج نبوده فقط به خاطر پول و امکانات باهات دوست بوده مشاور چرت میگه...من اگه یکی از ...

منم قصدم ازدواج نبود بهش گفتم فقط میخوام دوست باشیم اوایل خواست بیاد خواستگاری نزاشتم دوسش نداشتم

اصلا این پسره با این اخلاق گندش چجوری 6 ماه باهاش تو رابطه موندی؟؟؟؟؟  واقعا موندم؟؟؟  خ ...

ابله بودم تحملش میکردم گدا گشنه بجای اینکه منو سرظهر ناهار دعوت کنه میبردم توی بیرون شهر توی تابستون می چرخوند با رانی و بیسکوییت خشک

این اواخر میگفت دلت برای اون روزا تنگ میشه😂

گفتم چرا فکر کردی من باید دلم واسه بیابون گردی تو افتاب تنگ بشه