2733
2734
عنوان

تو‌خونه نامزدم دوتا جعبه آرایش پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 19 پست
مادرش سال ۶۹ازدواج کرده اون زمان به نظرت ازین کارا میکردن که جعبه ارایش بگیرن

جعبه، منظورت این جعبه خوشگلا که ست عروس و دامادی، اره من عروس سال ۵۰ هم دیدم.

در کل عزیزم، ایشون از اول به شما گفته ، یه ازدواج ناموفق داشته دیگه، درسته، پس ممکنه، خواسته و ناخواسته اثری از اون ازدواج باشه، الکی از همین اول خودتو بهش حساس نکن، خودت از نظر روحی اذیت میشی، الان شما قسمت هم بودین و کنار همین، پس از زندگیت لذت ببر.

حتی ممکنه، ادمای بدی اطراف باشن، از ایشون حرف هم بزنن، بهش فکر نکن، تا فکر نکنن، نقطه ضعف شماست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا بود تو‌خرید عروسی دوتا جعبه آرایش میخرن؟

شاید یکیش برا پسره بوده یکی هم برا دختره. اگه از نامزدت مطمئنی زیاد کشش نده بیخیال مونده دیگه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728
مرسی عزیزم از دلداریت

ببین، صد درصد خیلی بیشتر از این خواهی دید، مثلا اسم اون اشتباهی صدا کنن و ...

الکی حساس نشو، پنهون که نکرده بودن، یه ادمی بوده، مگه میشه، دیگه هیچ اثری از اون نمونده باشه این وسط، حتی به ذهن خودتم اجازه نده، این ضعف تو حساب کنه، بهش حساس نباش.

دعا کن هم اون، هم شما و همسرت هر جا هستین خوشبخت باشین.

ان شالله سفید بخت باشی.