2733
2734
قهوه نوشابه انرژی زا اینجور چیزایی ک کافئین داره سه ماهه اول ممنوع بعد هم اگه یه کوچولو نوشابه خوردی ...

مطمعن نیستم باردار باشم ولی تقریبا ۸۰درصد علایمشو دارم🥲

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر من هرچیزی برای یه نفر ممنوعیت کامل داره برا همه نیس کسیم ک خداروشکر مشکلی نداره هرچی دلش میخواد بخوره و بگرده من تغذیه ای خیلی رعایت نکردم ولی تا استرس ترس و کار سنگین میکردم زود لک بینی می‌افتادم ولی زن همکار شوهرم هفت ماه تمام سوار موتور بود از روستا میومد شهر یا آرایشگرم میگه تا 9ماهگی سوار موتور میشدم من تازه موتور خریده بودم تا حاملم نمیدونم اینقدر زور موتور میزدم تلاش کردم یاد بگیرم ک نگو هیچی نشد ولی بعدش از ترس چندماهه افتاده تو خونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
مطمعن نیستم باردار باشم ولی تقریبا ۸۰درصد علایمشو دارم🥲

تا متوجه نشدی راحت باش بخوای اینجوری رعایت کنی استرس بدی باردار هم نمیشی طبق تجربه خودم میگم من اینقدر گریه میکردم چرا باردار نمیشم تلاش فکرکن دوساعت تمام بالشت زیر پام میزاشتم بابام تصادف کرد تیکه تیکه شد کل بدنش پلاتینه از هر گوشه بدنش میشد خدا بکشش ولی برامون نگهش داشت من تو سن 21سالگی شش تار مو سفید درآوردم از غصه یک ماه بابام تصادف کرده بود ک ما رابطه برقرار کردیم تو بهبود بابام بود دیگه من فقط زنده موندن بابام برام مهم بود دیگه ن بچه میخواستم نه هیچی بعد رابطه هم شادشنگول میرفتم حمام زد همون رابطه ها منو باردار کرد درحدی ک همه دنیا میگفتن تو بارداری شوهرم میگفت من ک کاری نکردم😂خودمم میگفتم ن آخه حالم بشدت بد بود دیگه بی بی چک زدم مثبت شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2742