2733
2734
عنوان

برای تمام پدرانی که شایسته صبر ما نبودند و امیدمان را ناامید کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 28 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه بار یکی بهم گفت پدر یا مادری که پیش مردم خودشونو خوب جلوه میدن و پیش مردم اون ادم خوبه ان ....

تو هیچچچچ وقت نمیتونی ثابت کنی که چقدر بدبختی و چی میکشی چون مردم یه رو دیگه شو دیدن

و چقدر حقه،..

2742
یه بار یکی بهم گفت پدر یا مادری که پیش مردم خودشونو خوب جلوه میدن و پیش مردم اون ادم خوبه ان .... ت ...

کاش بابای من حداقل جلو مردم آدم خوبه بود 

حداقل اینقدر تنها نمیشدیم .اون هیچ کس و برای ما نزاشت بمونه

خودتو آماده کن واسه روزای سخت

😂جدی میگم با این حرفت ب خدا خندم گرفت 

من ۲۰ سالمه اما اندازه یه ۵۰ ساله هم میفهمم هم سختی کشیدم 

انوااااعشوووو 

حالا دیگه اتفاقا منتظر خوباشم چون میگن بعد هر سختی اسانی ببینم راسته...!!!!؟؟ چون من سختیاشو از روزی ک چش باز کردم دیدم

کاش بابای من حداقل جلو مردم آدم خوبه بود  حداقل اینقدر تنها نمیشدیم .اون هیچ کس و برای ما نزاش ...

منم همچین واسه مردمم خوب نیست 

مثلا با هفت پشت غریبه ها در نگاه اول خوبه یک بار فقط یک بار یکی بیاد یا بریم ... دیگه یه چیزی بش میچسپونه و تمااام

😂جدی میگم با این حرفت ب خدا خندم گرفت  من ۲۰ سالمه اما اندازه یه ۵۰ ساله هم میفهمم هم سخ ...

میدونم عزیزم سختی کشیدی .مایی که پدرای خوبی نداریم از وقتی تو شکم مادرمون هستیم سختیامون شروع شدن .اما برهه زمانی ۲۰ تا ۳۰ سالگی خیلی عجیبه .هم بزرگ شدی هم به حمایت پدر و مادر نیاز داری 

هم دنبال عشقی و هم عشق پدر رو میطلبی و اینجاست که بیشتر از همیشه کمبود رو حس می‌کنی و خیلی سخت میشه 

تا اینکه ۳۰سالگی از راه میرسه و تو قوی شدی و تقریبا بی حس

2740
میدونم عزیزم سختی کشیدی .مایی که پدرای خوبی نداریم از وقتی تو شکم مادرمون هستیم سختیامون شروع شدن .ا ...

میفهمم چی میگی من خیلی وقته این مشکل هام شروع شده ...

اما من یه درد اضافه تر دارم اونم ( مادر) اینم بدتر از اون 

تنهایی ب مغز و استخونم رسیده

اون لحظه که حس می‌کنی داره آبروتو می‌بره خوده جهنمه.نه؟

اره 

خیلی لحظه هام جهنم بوده خیلی هاشون 

مثلا ۸ سال پیش بود من یع دختر ساده 

بدبخت 

نکه بگی کاری کردم 

برگشت بم گفت پنج سال دیگه یه جن... میشی 

هه 

دقیقا پنج سال بعدش گفتم چیشددددد ؟؟؟؟؟ چیشد ک دلمو خون کردی با حرفات کو؟؟ 

...

توام این درد و کشیدی؟

بله 

امشب جشن دختر عموم بود همشون ماشین دارن به من گفتن با اسنپ بیا منم نرفتم 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467