2737
2739
عنوان

واسم عیدی اوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 27 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رسم نیس عزیزم یچی نرماله ینی اطرافم همه عروسا النگو و سرویس باید بگیرن تا عروسی

توی شهرما همچین چیزی وجود نداره میشه بپرسم کدوم استان هستین؟

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2728

چه پر توقع واه واه

یاد یه تاپیکا افتادم میگفت میخام برا عقدم انگشتر سنگین پیرزنی بخرم که پولش زیادشه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

درحد توان 

وظیفه نیست هر مناسبت طلا بیارن 

اونم طلای سه تومنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
من شوهرم دوتا خونه داره هر مناسبت برام النگو نمیخره ..دختر کیی؟

شوهر من زمین دار و باغ داره ینی بالاتر از خونه شوهر تو دختر ی خانواده ابرو دارم توام مواظب شوهرت باش احتمالا خریداشو واس کس دگ میکنه

لطفا پستامو لایک نکنین🤞🏽
2740

شما به شوهرت فشار میاری هر چی توقع کنی چون خانواده اش که وظیفشون نیست با این گرونی طلا بخرن اگه شوهرت داره بگو بخره وگرنه وقتی نداره دیگه توقع الکی

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

عزیرم سرعقد که یه سرویس میدن عیدی هم یدونه النگو یادوتا اگرم کسی الگو بیشتر گرفته حتما فامیل شوهرسرعقدالنگو دادن

سمت ما تا زمانی که طلا ارزون بود طلا زیاد می‌خریدند خودم خانواده همسرم النگو انگشتر و سرویس طلای خوبی برام گرفته بودن اما الان با توجه ب قیمت طلا واقعا توقع نداریم از داماد و خانوادش ..بستگی ب جیبشون داره