2737
2739
عنوان

خسته شدم دیگه خدایا این کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 29 پست
یعنی فقط تاپیکات😐😐😐😐سلامت باشید🗿

چطور چرا؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
نه  خودش گفت پسرم میخواد به عنوان عید بهت بده  😐😐😐😐وا خب داشتم میگفتم چرا اون باید ب ...

کار قشنگی نبود بهرحال

میگفتید مبلغش مهم نیست همین ک ب یاد پسرم بودن کافیه.

از کسی هم نپذیرید عزیزم این مدل عیدی رو وقتی میدونید منت میذارن.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیخیال باش مخصوصا اصن پیش شوهرت از این حرفا نزن تا درگیر مامانش نشه هر چی گفت بگو تو راس میگی وگرنه شوهرت رو پر میکنه و خیلی جدی باهات بد میشه وقتی اینو گفت میگفتی آره والا چی بگم یا هم میگفتی شاید بدبخت همینقدر پول پیشش داشته الان ..نمیخاد جوابش رو بدی اصن

راستی لطفا بیاین تو تاپیک منم نظر بدین خیلی نیاز دارم ممنون میشم..

چطور چرا؟

اخه همش در مورد مادر شوهرته😁

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728
اخه همش در مورد مادر شوهرته😁

بدبختمون کرده میبینی

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
بدبختمون کرده میبینی

😑😑😑

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

هیچ وقت از آشنا فامیل خصوصا فامیل خرید نکن .

من هیچ وقت نمیرم اینجوری نه میگم جنسش بد بود نه که تخفیف داد و منت باشه و کلیییی حرف ...

من نفهمیدم فقط خودش گفت بیا بردار شما رفتی برداشتی پول ندادین یعنی؟!؟ درست فهمیدم؟

چرا مگه وضع مالیتون خوب نیس! 

هیچ وقت از آشنا فامیل خصوصا فامیل خرید نکن . من هیچ وقت نمیرم اینجوری نه میگم جنسش بد بود نه که تخف ...

همیشه میدم اینسری خودش گفت پسرم میخواد به عنوان عید به زن داداشش بده 

2738
نه  خودش گفت پسرم میخواد به عنوان عید بهت بده  😐😐😐😐وا خب داشتم میگفتم چرا اون باید ب ...

کاش نمیگفتی عموش دویست داده اون یه چیزه دیگه برداشت کرده وصد درصد به برادرشوهرتونم میگه بنظرم تاکار خراب نشده خودت زنگ بزن برادرشوهرت قشنگ براش توضیح بده که هیچ منظوره بدی نداشتی

کاربری خانومم👩🏻
کاش نمیگفتی عموش دویست داده اون یه چیزه دیگه برداشت کرده وصد درصد به برادرشوهرتونم میگه بنظرم تاکار ...

نمیدونم والا این زنه مشکل روحی روانی داره

زنگ میزنم توضیح میدم بعد میگم لباسارو هم برات میارم 

همیشه میدم اینسری خودش گفت پسرم میخواد به عنوان عید به زن داداشش بده 

چ ربطی داره به زن داداشش عیدی بده؟ خودش میگفت نه مادرش ‌. اونم ی وسیله چند تا وسیله آخرشم گند زد بخاطرشون .

باور کردی؟  اونم از آدمی که میخاست چیزی داشته باشه منت بزاره سرت بزنه؟! 

خودت میگی ایراد گیره!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هوفففف قشنگ درگیر میکنن داغون شی .. زنگ بزن شوهرت گریه نکن بگو بهش چیشده بگو بخاطر پسرخاله اش  چ جنگ اعصابی راه انداخت منت لباس هم گذاشت 

ببین اگه برادرشوهرت آدم خوبیه اینکارونکن بهش برمیخوره

نمیدونم یعنی پس ندم؟

چ ربطی داره به زن داداشش عیدی بده؟ خودش میگفت نه مادرش ‌. اونم ی وسیله چند تا وسیله آخرشم گند زد بخا ...

خودش هم بهم گفت تلفنی

الان نمی‌دونم پس بدم یا نه 

زنگ زدم 

2706