2752
2734
عنوان

دوباره بی بی چک مدیکور واسم مثبت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 9587 بازدید | 44 پست
اینم بی بی چک های من بعد ده روز تاخیر هیچ علایمی هم نداشتم.اولیو   مدیکور زدم بعد فک کردم کاذبه رفتم سه تا دیگه خریدم اونم از بس نی نی سایتیها دعوام کردن و گرنه خودم فک میکردم الکی دو خط شده.یادش به خیر چه روزی بود.انشالله قسمت همه منتظرا

اخی..نااااازی..خدا نی نی ت و حفظ کنه..خدا به هرکی نداره یدونه بده انشالله..منم باید فردا دوباره تست کنم یه مارک دیگه اگه پریود نشدم انشالله..

وقتی چترت خداست، بگذار ابر سرنوشت هرچقدر میخواهد ببارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله پریود نمیشی عزیزم و نی نی نه ماه به دلت محکم میچسبه😍😍😍😍من خودم بعد یک سال و نیم اقدام باردار شدم.

میدونم که این ماه خبری نیست ولی امیدوارم برای ماهای دیگه..انتظار سخته خدارو‌شکر که خدا بهت بخشیده..خوش قدم و پر روزی باشه ❤❤❤

وقتی چترت خداست، بگذار ابر سرنوشت هرچقدر میخواهد ببارد...
2731
میدونم که این ماه خبری نیست ولی امیدوارم برای ماهای دیگه..انتظار سخته خدارو‌شکر که خدا بهت بخشیده..خوش قدم و پر روزی باشه ❤❤❤

مرسی دوست خوبم.این ماه هم         ناامید نباش.انشالله خدای مهربون       دلتو شاد کنه عزیزم😘😘😘

.....
قطعا همینطوره ولی امان از آدم بی صبر آدم پر از نیاز‌‌ ...انشالله خدا نی نی شما رو هم حفظ کنه سالم بیاد تو بغلت 😘

مرسي عزيزم ، آمين خدا از دهنت بشنوه 🌺🌺😘

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
يكي ديگه هم هست كه ديجيتال هست كامل سن بارداري رو ميگه من چون سر سقط قبليم اون بود خاطره بد بود ديگه اونو نخريدم . اون عاليه اگر بخري حتي ميگه چند هفتشه ني ني

شما كدوم كشوري مگه؟

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻
تازه سه روز پشت سرهم مثبت شده بود ازاین مارک نخرین ، انگار کلا کارش خرابه

منم ٣ بار تو اين مارك مثبت شدم ولي پري شدم

كلا ادم يهو نابود ميشه انگار

السلام عليك يا علي بن موسي الرضا🕌اي خداي بزرگ تورو به ابروي خانم زهرا و اولادش و امام رضا قسم ميدم كمكم كن😭فقط اهنگ عشق ٢ از احسان خواجه اميري،هرجا گوش دادي ياد من بيوفت و برام يه صلوات بفرست لطفا😪🙏🏻
2706