2733
2734
عنوان

عکس دو نفره با فتو لب😁 بیاید بگید کدوم سرتره 😌

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 17 پست
عکس واقعیه خودتو نمیذاری؟

از وقتی اون یارو عکسارو پخش کرده میترسم توبه کردم 😂 اگ شوهرم میدید سر ب تنم نمیذاشت 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.               تیکر تولد یه سالگی فندقم 😍
از وقتی اون یارو عکسارو پخش کرده میترسم توبه کردم 😂 اگ شوهرم میدید سر ب تنم نمیذاشت 

باشه عزیزم، اون وقیح کفاثت رو میگی😀

امیدوارم همیشه کنار هم شاد و سلامت باشین

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عزیزم، اون وقیح کفاثت رو میگی😀 امیدوارم همیشه کنار هم شاد و سلامت باشین

اره همون وقیح اشغال🥲

ممنون عزیزم حالا اگ هستی دو ثانیه عکسو بذارم و پاک کنم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش قراره بمیریم. پس بذار از زندگی کردن نترسیم.ها؟ ریسک کنیم.بدویم.برونیم.گریه کنیم.بخوریم زمین.گم بشیم.موزیکامونو گوش بدیم.کتاب بخونیم.فیلم ببینیم.سفر کنیم.مشت بخوریم.جریمه بشیم.چک بخوریم.بخندیم... .         زندگی کنیم . 🤍⛓️.               تیکر تولد یه سالگی فندقم 😍