2752
2734
عنوان

🔴🇮🇷مذهبیا بیان نظر بدن🙏🏻📿

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 43 پست
سلام به شما مامانِ خوب و دغدغه مند بعنوان یک مربی کودک ، که مذهبی هستم با اجازه تون چند تا نکته می ...

عزیزم چرا زیر هفت سال توصیه نمیشه ؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

4 سال

زیر سایه قرآن باشه عزیزم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
دمش گرم الان کلاس چندمه؟ 

منم تجربه خودمو میگم پسرم که شش سالشه علاقه شدیدی به معانی و قرآن داره 

بردمش ثبت نام گفتن سنش کنه و فقط میتونه حفظ رو شرکت کنه حتی ثبت نام هم نکردن جلسه اول تست گرفتن و در کمال تعجب دیدن 7 آیه حفظ کرده 

البته توی خونه استاد پرهیزگار صوتش ر باز میکردم و پسرم یاد میگرفت در حین بازی و بیشتر وقتها خودش علاقه نشون میداد

بنظرم قطعی نیست حتما بالای 7 سال باشه درکنارش دخترمم که سه سالشه ایشونم حفظ میکنن بصورت غیرمستقیم یاد میگیره

2731
منم تجربه خودمو میگم پسرم که شش سالشه علاقه شدیدی به معانی و قرآن داره  بردمش ثبت نام گفتن سنش ...

آره راست میگی.روش خوبیه.  صوت قرآن اطرافش پخش کنم که خودش یاد بگیره. مثل بعضی پیامای بازرگانی و بعضی حرفای خودمون 

برنامه خوب نیس من خودم برا خواهرم برنامه دانلود کردم هیچی یاد نگرفت اما وقتی رفت کلاس اول گذاشتیم غی ...

چندسالشه

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

کتاب قصه یا کارتون درباره داستانهای پیامبران بخر بخون واسش. من بچه بودم همه کتاباشو داشتم خیلی هم نثر روان و خوب. به نظرم حجم کمی از قرآن بخونه ولی مفهومشو بفهمه و روش فکر کنه، بهتر از اینه که فرضا کل قرآنو حفظ کنه. به نظرم روی معنی و مفهوم تمرکز کن. حتی قصه های قرآنی هم فقط ماجرا رو نوشتن خیلی از کتابا. ولی ننوشتن هدف و معنی از مثلا قربانی کردن اسماعیل (ع) چی بوده. خودتم لازمه اطلاعاتتو بالا تر ببری تا بهش یاد بدی.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

خیلی عالیه قبل از هفت سالگی بهش یاد میدی اگه یاد بگیره انقدررررر خوب یاد میگیره که کیف میکنی پسر داییم از پنج سالگی رفت کلاس قران الان دوازده سالشه قرانو حفظه با چه صوتییییی

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
💙 اگه خودتون با قرآن مانوس باشین و صدای قرآن توی خونه تون پخش بشه و تایمی در روز، قرآن بدست باشین ...

اینکه میگم با قرآن مانوس باشه منظورم نیس که حتما حفظ باشه یا بخوام علامه بار بیاد.  

این حرفا چیه؟ 

من فقط میخوام از تایم کودکیش که ذهنیتش شکل میگیره و سرعت رشد مغز و یادگیریشون اینقد زیاده در راه قرآن هم استفاده بشه.

چیزی که آدم توی سن کم یاد بگیره مث نقش روی سنگ هست

حتی یه مجموعه کتاب هم برای من کارگشاست

یه مجموعه کتاب که مناسب سن 3سال باشه

و قصه های قرآنی داشته باشه

هممون میدونیم که قرآن پر از صحبت درباره خیر و شر هست

اما بچه قبل از هفت سال نباید از تقابل خیر و شر براش بگیم

پس همه قصه های قرآنی هم نمیشه برا بچه گفت

و من وقت اینو ندارم خودم دونه دونه سرچ کنم

دنبال چیزی ام که مناسب سازی شده باشه و افرادی که استفاده مردن راضی باشن

و مورد دیگه اینکه خواه ناخواه این روزا بچه گوشی دست خواهد گرفت

چه بهتر که به جای بازی های بیخود با یه نرم افزار قرآنی و مفید آشنا شه. 

هدف من از این تاپیک همین بود نه اینکه به زور بچه علامه و حافظ بشه