2733
2734
عنوان

بیبی چک بیاین بگید مثبته یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 23 پست
نمی‌دونم عزیزم ولی اگه بیبیت حاله هم داشته باشه زیاد معلوم نیست انشالله هرچیزی به صلاحته همون بشه

انشاالله همون خدا صلاحم دونسته بشه ممنون عزیزم

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نترس هاله ندیدم من

ممنون گلم بازم از راهنماییت

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 
2731
ارع منم دیدم

جدی هاله رو میبینی شما 

اره دقت کنی دیده میشه

نمیدونم چیکار کنم واقعا سردرگمم ولی تا هفت هشت روز دیگع صبر میکنم دوبارع اگ پریود نشدم بیبی چک میزنم