2737
2734

عزیزم امنیت داخل شهر اکی هست اما بهتره مثلا آژانس سوار شی یا خطی هارو بنظرم.ما اونجا راننده داشتیم واقعیتش هیچوقت سوار ماشین غریبه نشدم.راجب پوششم خانومای بلوچ با لباسای بلوچی میگردن بقیه هم هرجور عشقشونه

Shina هستم.کاربری قبلیم از بین رفت😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمیرا جان شما الان احتمالا زاهدان هستی؟چطوره راضی هستی؟من الان دقیقا شرایط تو رو دارم و خیلی دو دلم

اره عزیزم من الان حدود یک ساله ساکن زاهدانم. هر سوالی داری بپرس دیگه من کوه تجربه شدم تو این مدت 

من تنها یک درد و رنج را می شناسم و آن درد تبدیل نشدن به چیزی است که تواناییش را داریم ...
2731
اره عزیزم من الان حدود یک ساله ساکن زاهدانم. هر سوالی داری بپرس دیگه من کوه تجربه شدم تو این مدت&nbs ...

سلام عزیزم 

یه سوال داشتم 

نامزدم زاهدان سربازه

داخل شهره توی ستاد فرماندهی و این که کارش دفتریه یه جورایی

من راجب امنیت شخر میترسم راستش 

خواب و خوراک برام نمونده 

با این که 6 ماه دیگه خدمتش تموم میشه ولی من از استرس دارم میمیرم تا این زمان بگذره

امنیت شهر چطوره ؟ 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
سلام عزیزم  یه سوال داشتم  نامزدم زاهدان سربازه داخل شهره توی ستاد فرماندهی و این که کا ...

عزیزم من زاهدانیم....دوران دانشجویی تنها کلا زندگی میکردم...چون خونمون در واقع مشهده و خانوادم اینجا بودن...خلاصه میخوام بگم هیچ ناامنی اینجا نیست.... همه چیز خوبه نگران نباش...اون زمانی که یک مقدار ناامنی ایجاد شد به خاطر یک باند ترروریستی بود که همشون رو گرفتن بعدش دیگه هیچ ناامنی نبود

2738