2737
2734
عنوان

بچه دومم هم دختره شوهرم خیلی ناراحت شده چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8481 بازدید | 56 پست

عزیزم امضای منو بخوون...اونقد دوس دارم دختر داربشم که حد نداره...خدا هرچیدصلاحمونه میده شوهرتم عاشق دخترت میشه .خودشم با گذر زمان خوب میشه.خوش بحالتون دختر دارین کاش منم هم این دوتا پسرمو داشتم هم دختر داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوثر خانمی من تو رو کامل میشناسم سر بچه اولت یادته هی دعوا کردی تو سونو گفتن شاید مشکل کلیه داشته باشه غصه می خوردی نکن خواهر من توکل کن من تو فامیل دیدم اینجوری بودن قهرم کردن وقتی بچه اومد عاشقش شد پس بی خیال باش

سلام

خوب یادته سر اولی هم کلی اختلاف داشتیم حالا دختر اولم براش از جونش عزیزتره ولی دومی .....؟؟؟ 

2728
دوستای عزیز سلام مجدد کسی دیگه نظری نداره یعنی همه موافقند همینجوری محل نذارم تا خوب بشه

کوثر جون هنوز هستی اینجا اگر اومدی از تجربت برام بنویس من حالم خیلی بده بچه ی اولم دختر عاشقشیم دومیم دختر شده اما شوهرم خیلی ناراحته بحدی که به من دعوا کرد تو رو خدا بیا تجربتو بگو

شوهرم میگه تو بی برنامه گی کردی اگه گذاشته بودی برنامه ریزی غذایی میکردیم پسر میشد

اگه خدا پسر بهش میداد اون وقت قدر عافیتو میدونست

پسرچیه بابا

جز بلا و دردسر

خودت دور و ور خودتو ببین .پسردارا دردسرشون بیشتره یا دختردارا

تازه اگه پسره خودش هم خوب باشه، بعدا که زن بگیره عروسه پدر آدمو درمیاره

2738
حرف مفت نزن بیسواد تو کی باشی ک بگی خدا کیو بیشتر دوس داره  پسر عشقه

تو مملکتی با آدمای با سطح شعور و تربیتی شما انتظار پیشرفت نمیشه داشت

از سطح تربیتی پایینت معلومه طرز فکرت چقدر سطحی و پایینه