2737
2739
عنوان

تاپیک نیمه خصوصی نزنین

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 25 پست

کاش یه تاپیک آموزشی برای کار با سایت میزدن حداقل این همه بچه ها سردرگم نمی شدن   هرچند فکر میکنم خودشونم زیاد هنوز از سایت سر در نیاوردن  

همه‌ی ما فقط حسرت بی‌پایان یک اتفاق ساده‌ایم که جهان را بی‌جهت یک‌جور عجیبى جدی گرفته‌ایم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آرزو جان کاربریم پرید. این  کاربری رو تازه درست کردم. اینجا کجاست دیگه  

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
حواسشون نیست میزنن رو گزینه نیمه خصوصیاینجوری فقط دوستای ادلیست تون میتونن جواب بدن بهتون

نه فقط کسانی رو که دعوت کنن میتونن جواب بدن 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2738

چه سایت مذخرف شده،اصلٱ حال نمیده  

میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها

نونا همونه که تاپیک گذاسته بود لاغری با طب سنتی؟

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند