2737
2734

کنترل کردن ربطی به سن نداره؛ ذات وجودی زن اینطوریه

ولی اگه از بدجنسیش باشه و بخاد یه رابطه خونی رو از روی عقده خراب کنه کاریش نداشته باش چون خودش بد جوری پاشو میخوره

دیدی وقتی تو قلبت مهربونی ؛ واست خیر پیش میاد

وقتی هم کسی قلبش پر از حسد و کینه بشه ؛ بد میخوره

درسته مامان فاطیما

من الان هرچی خاطره از دوران نامزدی و عقدم دارم وسطش اونا زنگ زدن 

کلا همه خاطراتم دسته جمعی حتی اگه خودشون نبودن زنگ زدن اونم به مدت طولانی

مثلا میریم خرید اونا زنگ میزنن شوهرم مشغول حرف زدن میشه منم تنهایی ویترینا رو نگاه میکنم و حوصلم سر میره

از همه بدترش اینه که گاهی به زبون غیرفارسی با هم حرف میزنن منم کلافه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

saye جان

عجبببببببببب 

چی بگم وا الا 

کاشکی بیام ها رو باک می کرد داداش 

مامان فاطیما ناز جون این دوست داشتنه رو راست میمگی 

میدونی من با اون یکی زن داداشم مشگل ندارم حالا شاید چون از من کوچکتره ولی خود عروس هم به نظرم باید فکرش مثبت باشه که این مسایل اتفاق نیوفته 

این زن داداش من که میگم یه جورایی چون بزرگترا ز برارد منه خیلی از اول رفتار سلطه گرانه ای داشت الان 43 سالشه و توی سر برارد من کرده که اگر ما بچه دار بشیم من باید بشینم خونه اونوقت دیگه بول تو کافی نیست برای زندگیمون ...اینو گفته که برارد 39 ساله ما ارزوی بچه دار شدن به گور ببره

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2728

سایه جان وافتاب جان والهام جونم زیاده روی توهیچ چیز خوب نیس.همه ما آدمیم.خواهر دوست داریم.برادر دوست داریم پدرومادر دوست داریم.زیباییهارو دوست داریم.وعاشق خوب بودن وباهم بودن هستیم.اما بیش از حد هرچیزی مناسب وپسندیده نیست.الهام جان نوشتی بلخره یکی حقو بهت داد منم حقو درحدش بهت میدم خانوم ناز اما میگم همه چی در حدش باشه.باورکن اگه همه تو همه چی حدوحدود رو رعایت کنن ن اختلاف پیش میاد ن ناراحتی.بچه ها ببخشید نمیدونم نظر منم با شماها یکیه یانه

😍
2740

بله درسته میانه روی و اعتدال بهترین راهه

ثانیا اینکه بعضی وقتها خوبه خودمونو اون لحظه بذاریم جای طرف مقابل ببینیم اگه خودمون بودیم چه حالی میشدیم؟

زن برادر خودشو بذاره جای خواهرشوهرش ببینه دوست داره کسی بیاد ارتباطشو با برادرش قطع کنه و نتونن دو کلام باهم دردودل کنن؟

خواهرشوهر هم خودشو بذاره جای زن داداشش ببینه دوست داره توی خلوتشون همش تلفن شوهره زنگ بخوره و با مادر و خواهرش حرف بزنه؟

الهام جان همه زنا حسود نیستند منم این چیزا رو فقط تو این سایت میبینم ببخشید زن غریبه که نیستن خواهر و مادر هستند من که خوشحال میشم همسرم بهشون محبت میکنه ...در ضمن کی گفته مادرشوهر یا خواهر شوهر و عروس از هم خوششون نمیاد؟شما خوب خوشت نمیاد همه مثل شما فکر نمیکنند 

عزیزم شما هم خواهرشی اونم همسرش هر کدوم جایگاه خودتون رو دارید ولی متاسفانه یه عده کمی خیلی حسودن میخوان رابطه همسر رو با خواهر و مادر بهم بزنند ولی خودشون با کل خانواده شون رابطه دارند ...شما دوست دارید همسرتون پیامای شما با مادر و خواهرتون رو بخونه؟به نظر من خیلی کاره زشتیه حالا اگه این خواهرشوهر بد بود و دخالت میکرد یا بیش از حد تماس میگرفت  بله حق با عروس بود ....