2733
2734
عنوان

دخترا دوری کنید از رابطه های انرژی خوار

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 18 پست
وای منم🥺حیف... 

باید تحمل کنیم دیگه 

امیدوارم بتونیم فراموشش کنیم ولی عشق مگه فرانوش میشه 

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕
زمانی که ماها ۱۷ ۱۸ ساله بودیم تا این حد آگاهی نبود. امیدوارم نسل بعد ما بخونن و آگاه بشن و ارزش خود ...

امیدوارم آگاه بشن

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم  الهی همیشه شاد باشی

فدات بشم مهربونم 

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

برای کسی تب کن که برات بمیره

نه اینکه خودت رو احساساتت ودرکل تمامت رو بذاری وسط برای کسیکه بجای صبح باید شب راهیش کنی

کاربری سومه😬 بعدازدوهفته موفق به راه اندازیش شدم🤗💪دیگه گول دادم خانم خوبی باشم🤐متاهلم💑خدا نخواست که مادر بشم،سخته ولی نمیشه جنگید🌹
2731