2737
2739
عنوان

با ماهی 5تومن برای چهار نفر چه برنامه ریزی هایی دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 81 پست
شما ایشون رو متهم میکنید که دارن توی زندگی بقیه دخالت میکنن و خودتون الان دقیقا دارید همین کار رو م ...

متهم؟الان هم پای حرفم هستم

موضوع تاپیک چیز دیگه ای بود ولی نظر اون کاربر دخالت تو شخصی ترین مسئله مردم

چون شما صحبتتون با افرادی مثل من بود وگرنه اگر نظر نمی‌دید چرا وارد تاپیک میشید؟

من فقط حرف خودتون رو به خودتون زدم😊

متهم؟الان هم پای حرفم هستم موضوع تاپیک چیز دیگه ای بود ولی نظر اون کاربر دخالت تو شخصی ترین مسئله م ...

خدا روزی شما روجای دیگه ای بده

اومدین به همه گیر بدید نه راهکار

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا روزی شما روجای دیگه ای بده اومدین به همه گیر بدید نه راهکار

راهکار من دخالت نکردن تو زندگی شخصی مردمه چیزی که شما اصلا اطلاعی ازش نداری متاسفانه.

راهکار من دخالت نکردن تو زندگی شخصی مردمه چیزی که شما اصلا اطلاعی ازش نداری متاسفانه.

هر وقت دیدید بنده دخالت کردم بپرید وسط

وگرنه از بنده بعنوان منبع خالی کردن ناکامی و خشم خودتون استفاده نکنید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
هر وقت دیدید بنده دخالت کردم بپرید وسط وگرنه از بنده بعنوان منبع خالی کردن ناکامی و خشم خودتون استف ...

ریپلایتون روی اون کاربر رو ملاحظه کنید

ناکامی؟😅

خشم؟😅

قبلا خیلی خوب بود همه‌چی خوب بود امسال اوضاع خیت شده

خدا کمکت کنه عزیزم. سعی کن میوه وسیعی جاتازبازارروزبخری گوشتم ازفروشگاه ها که ارزونتره .هرموقع به اینجورتاپیک ها برخوردمیکنم قلبم دردمیگیره واشکم درمیاد خدالعنتشون کنه بااین اوضاعی که درست کردن 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
خدا کمکت کنه عزیزم. سعی کن میوه وسیعی جاتازبازارروزبخری گوشتم ازفروشگاه ها که ارزونتره .هرموقع به ای ...

اگه شهرستان هستی فکرمیکنم قیمت‌هانسبت به تهران مناسبترباشه 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....