2733
2734
عنوان

برای تولد همکلاسیم چی بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 25 پست
منم تجربه کردم چقد نمک نشناسن بعضیا

عکس کیکمو که خواهرم واسم گرفته بود رو استوری کردم حتی زیرشم نوشته بودم تولدم مبارک بازم هیچی نگفتن

لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
بخدا حتی نزدیک ترین دوستم عکس کیکمو دید که خواهرم سوپرایزم کرده حتی ی مبارک نگفت فقط دارم حرص میخورم ...

ولشون کن دیگه سرد باهاش برخورد کن و کم کم دیگه قطع ارتباط

آه اگر آزادی سرودی می‌خواند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولشون کن دیگه سرد باهاش برخورد کن و کم کم دیگه قطع ارتباط

بدبختی اینه نمیتونم باهاش قطع ارتباط کنم همکلاسیمه هر روز میبینمش و نصف کارای درسیمون با همه

2731
آدم میفهمه که واسه کی باید ارزش بزاره

حس میکنم اضافیم کسی واسم ارزش قائل نیست اصلا

نمیدونم چطوری انقد میتونن خودشون رو بزنن اون راه

حس میکنم اضافیم کسی واسم ارزش قائل نیست اصلا نمیدونم چطوری انقد میتونن خودشون رو بزنن اون راه

به آدم درست و هم فرکانس خودت برخورد نکردی منم به خاطر رفتار بعضیا خیلی آسیب دیدم و فک کردم من ی مشکلی دارم ولی فهمیدم چه خوب که وارد جمع اونا نشدم و آدمای مثل خودمو پیداکردم

به آدم درست و هم فرکانس خودت برخورد نکردی منم به خاطر رفتار بعضیا خیلی آسیب دیدم و فک کردم من ی مشکل ...

مثلا توی جمع خاله هام همیشه اون یکی دختر خالم بیشتر شانس داره دخترخالم به همه چیز میگه نهایت بی احترامی هیچکس کاریش نداره کافیه من حرف بزنم دیگه تمامممم

آدم نون شانسشو میخوره

مثلا توی جمع خاله هام همیشه اون یکی دختر خالم بیشتر شانس داره دخترخالم به همه چیز میگه نهایت بی احتر ...

نه تو دقیقا منِ قدیمی انقد با دخترخالم میونم بد بود چون همه با اون حرف میزدن از نوه ها اون بودنی دیگه من یهو ی گوشه تنها میشدم میدیدمش حرص میخوردم غبطه میخوردم بهش ولی بعد. دیدم نه اتفاقا الان میبینمش خوشحال میشم و خیلیم دوست دارم صحبت کردن باهاشو و فکرای قبلیم کلا اشتباه بوده

نه تو دقیقا منِ قدیمی انقد با دخترخالم میونم بد بود چون همه با اون حرف میزدن از نوه ها اون بودنی دیگ ...

واسه شما اینطوریه واسه من ن

اگه من به خالم بگم بالا چشمت ابروهه تا ی دعوا تو خونمون راه نندازه آروم نمیگیره ولی دختر خالم اگه چیزی به خاله هام بگه دیگه تمام همه سکوت میکنن