2733
2734
عنوان

بیاین بگین طلاق بگیرم یا خیانت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 22 پست
به قول شما طلاق بگیری باید بری تو دل سختی‌ها برای منی که پشتوانه هم ندارم دیگه بدتر اونجوری بچها هم ...

باهاش بحث نکن،عادی باش

بعضی وقتا مردها برا لج درآوردن ونشون دادن قدرتشون ضد خواسته زنهاشون عمل میکنن.

شما برس به بچه ها.باهاشون سرگرم باش.اگه امکانش هست درس بخون یا مهارت پیدا کن.

خلاصه وقتت رو پر کن.اونم رهاش کن.رو خودت وبچه ها تمرکز کن

عزیزم اون اصلا قبول نداره که مشکلی داره که بخواد بره مشاور چنان قشنگ دروغ میگه و انکار می‌کنه که خود ...

درسته مشکل بزرگتر از عیب هایی که شوهرت داره همینه که خودش قبول نداره. باهاش صحبت کن ببین مس تونی راضیش کنی. احساستو بهش بگو بذار احساس خطر کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به قول شما طلاق بگیری باید بری تو دل سختی‌ها برای منی که پشتوانه هم ندارم دیگه بدتر اونجوری بچها هم ...

دوست عزیز شرایط و موقعیتت بعد از طلاق به مراتب بسیار سخت تر از الان میشه و دیدگاه و رفتار مردها تو جامعه با فرد مطلقه بسیار زننده و زشت هست و به چشم گوشت قربانی نگاه میکنن و.... و چون حق طلاق هم احتمال زیاد در هنگام عقد نگرفتید تو پروسه طلاق در دادگاهها و دوندگی و اعصاب خوردی به شدت آسیب خواهید دید شاید از دست این هسر رها بشید ولی مشکلات اجتماعی و عاطفی و شخصی بیشتری رو تجربه خواهید کرد .این ها فقط مشکلات مربوط به شماست حال بماند که بچه هاتون چه آسیب هایی خواهند خورد 

2731
دوست عزیز شرایط و موقعیتت بعد از طلاق به مراتب بسیار سخت تر از الان میشه و دیدگاه و رفتار مردها تو ج ...

درسته تا همین الان هم همین چیز ها باعث شد که بمونم قدرتش ندارم بخوام این چیزا رو از سر بگذرونم

درسته تا همین الان هم همین چیز ها باعث شد که بمونم قدرتش ندارم بخوام این چیزا رو از سر بگذرونم

سطح آگاهی تون رو ببرید بالا و از کتابهای اوشو زیاد مطالعه کنید/ 

هر چی بیشتر به گذشته فکر کنید حالتهای منفی قبل رو بیشتر ساطع میکنید و مسلما به خودتون بر میگرده دوباره 

اگه تهران هستید یه نظرگاه هست تو هشتگرد حتما اونجا سر بزنید خیلی عالیه 

گاهی وقتا میگم کاش منم مثل خودش بودم انتقامم میگرفتم آنقدر از درون عذاب نمیکشیدم اما نمیتونم  م ...

عزیزم شما خیلی جوون هستید و کم تجربه و راه زیادی در پیش دارید سعی کنید رو خودتون زیاد کار کنید تا وقتی خاطرات رو با خودتون حمل میکنید هیچ وقت زخمهاتون بهتر نمیشن . میگن بهترین استاد معنوی هر کسی همون شخصی هست که بیشترین آزار رو بهش میده .

من خودم سالها قبل به خاطر شرایط همسرم خیلی اذیت شدم و بارها تا مرحله جدایی فکر کردم اما انجام ندادم و تقریبا  اکثرا اوقات سکوت کردم الان که همه چیز رو به راه هست و عالی میبینم پله های رشد معنوی من همون سالهایی بود که سکوت کردم و هیچ واکنشی انجام ندادم و شوهرم و رو بهترین استادم می‌دونم هر چند تو اون موقع از اون متنفر بودم .

چون دیدم من به خاطر ضعف های خودم بود که از اون ناراحت میشدم اما خوب خیلی زیاد رو خود شناسی کار کردم و الان اگه دوباره تو همون موقعیت باشم تحت هیچ شرایطی ناراحت که نمیشم میبینم چقدر از درون مستحکم شدم و هیچ ضربه ای رو من کار نمیکنه و بهم آسیب نمیتونه بزنه