2752
2734
عنوان

کسی تا حالا تو بارداری آبله گرفته یا...

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 19 پست
سه ماه بارداریمو تموم کرده بودم منو پسرم شیر پاستوریزه پاکتی خوردیم هردومون دون دون شدیم و تب شدید س ...

خب ممکنه شما سرخجه نگرفته بوده باشی،شاید علت دیگه ای داشته این بثورات پوستی

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
عزیزم‌ هر زمان ضایعات خشک شده باشه و دیگه خیس و آبکی نباشه و در حال ریزش باشه ویروس از بین رفته و جا ...

نمیدونم بعضیا میگن زمانش مهمه،مثلا حتما دو هفته گذشته باشه

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه ماه بارداریمو تموم کرده بودم منو پسرم شیر پاستوریزه پاکتی خوردیم هردومون دون دون شدیم و تب شدید س ...

به آلرژن های توی شیر واکنش نشون دادی

این نه سرخچه اس نه سرخک

کهیره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
خب ممکنه شما سرخجه نگرفته بوده باشی،شاید علت دیگه ای داشته این بثورات پوستی

سرخجه بود الان یکم یادمه یک هفته از تب و دونه ها گذشته بود رفته بودم پیش ماما برای همین چیزی از مریضی نمونده بود جز چند تا دونه بعد ماما یک هفته بعدش پیش دکتر رفتم یعنی دو هفته از مریضیم گذشته بود

همون روزای مریضیم مادر و ننم میگفتن سرخجه هست نت نگاه کردم علائم سرخجه بود

چه روزایی بود همه بودن قدر مادراتونو بدونید

2731