2733
2734
عنوان

چقدر لابیا پلاستی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 29 پست
هر وقت انجام دادی و راصی بودی بیا تعریف کن کمن دکترایی که بتونن تمیز و حرفه ای کار کنن

خواهرم انجام داده خیلی راضیه 

۴سال پیش انجام داد 

اما از درد تا دو روز نمیتونس تکون بخنده 

جراحی دردناکی بوده مثل این که

من از اوناش نیستم که تو بیو چیزی بنویسم 😏

ما ک این مشکلاتو نداریم بدون عمل 

شلوار تنگ ک‌کلا خوب نیست نه زن نه مرد بپوشه ، دکتر زنان هم گفت 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من توی بیمارستان کار میکنم خب؟؟ چند نفر اومده بودن میگفتن گ.وه خوردیم

حتما مال اونا کوچیک بوده

منه بدبخت الانشم اذیتم

آقایون سایت برای بار هزارم میگم لطفا تا می بیند تاپیک درباره ازدواج زدم درخواست دوستی ندید. حتما باید مادر گرامیتون مورد عنایت قرار بدم؟
2731
جدیدا با آراف عمل میکنن خوبه با چاقو ولیزر بده

ایشونم لیزر کرده بود ولی لابیاهاشو کلا بریده بود کلا لابیاشو برداشته بود بعدم رفته بود درسش کنه که چرک و عفونت خارج میشه ازش. خیلی تحقیق کن اگر برای مشکل پزشکیه.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ما ک این مشکلاتو نداریم بدون عمل  شلوار تنگ ک‌کلا خوب نیست نه زن نه مرد بپوشه ، دکتر زنان هم گ ...

مال همه به یک اندازه که نیس 

من نمیتونم شلوار تنگ بپوشم

آقایون سایت برای بار هزارم میگم لطفا تا می بیند تاپیک درباره ازدواج زدم درخواست دوستی ندید. حتما باید مادر گرامیتون مورد عنایت قرار بدم؟
مال همه به یک اندازه که نیس  من نمیتونم شلوار تنگ بپوشم

🤔 جلب

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
عا بهتر بزار ازدواج کردی هزینه ها رو شوهری پرداخت کنه.تازه میتونی بگی تقصیر توئه بخاطر رابطه زیاد &n ...

😂 خیلی منتظر ازدواج بودم بیخیال شدم دیگه نمیخوام...

بعدشم دفعه اول که میبینه میفهمه از اول بزرگ بوده

😂 خیلی منتظر ازدواج بودم بیخیال شدم دیگه نمیخوام... بعدشم دفعه اول که میبینه میفهمه از اول بزرگ بو ...

شوخی کردم عزیزم ایشالا ک سلامت باشین و ب زودی ی آقای همه چی تموم سر راهتون قرار بگیره واسه ازدواج

......خدایا ب توکل نام اعظمت.
شوخی کردم عزیزم ایشالا ک سلامت باشین و ب زودی ی آقای همه چی تموم سر راهتون قرار بگیره واسه ازدواج

ممنون عزیزم❤