2726
عنوان

آزمایش خون بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 83045 بازدید | 34 پست
سلام من خیلی ناراحتم کسی هست منو دلداری بده؟ من امروز از دادم البته چند روز مونده تا پری بشم و ازم 2 ...

عزيزم منم سوالم همينه ماه پيش كلا صفر بود اينماه زود آز دادم بتا ٣ بود امروزم بايد پري ميشدم نشدم 🙁بي بي هم منفي اعصابم داغونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه خانومها و مادران اینده ضمن ارزوی براورده شدن حاجات همتون باید بگم من بالاخره نفهمیدم چه ...

سلام عزيزم نه بابا كلا آزمايشگاها ميگن كه ٩تا١٦ روز از نزديكي بگذره نشون ميده ولي دكترم گفت اينكار اشتباهه هم بي بي هم آز خون يكهفته بعداز به تاخير افتادن پري

سلام بچه ها من اقدام به بارداري دارم هنوز اتفاق نيفتاده ماه پيش آز خون دادم دقيقا شب قبي از پري بتا من صفر بودش كلا منفي فرداشم پري شدم

اينماه زود آز خون دادم كلا ٨ روز بعد نزديكي جواب بتا ٣ بودش بازم منفي الان امروز بايد پريود ميشدم ولي نشدم بي بي چك هم منفي

كسي هست راهنمايي كنه همچين تجربه اي داشتيد 🙁

2728

بچه ها من بی بی چکم هم پریروز مثبت شد هم دیروز صبح، ولی دیشب که زدم منفی شد، آیا میشه چون صبح بوده غلظت ادرارم زیاد بوده مثبت شده باشن اون دوتا بی بی چک؟؟؟!!!! ولی اون چون شب بوده بعده شام زدم منفی شده؟ ولی امروز رفتم آزمایش جواب منفی بود یک درصد بود!!! ولی دوسه روزه تموم صبحا ببخشید دورازجونتون میخام اوق برنم، صبح زود سره معدم خیلی میسوزه همشم خوابم میاد ، آیا میشه آزمایش اشتباه نشون بده؟