2737
2739
عنوان

چطوری رقص یاد گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1830 بازدید | 36 پست
با چه آهنگی رقصیدی؟ منم جو بگیرتم بدتر خراب میکنم
بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الگوی من در این زمینه مادرشوهر عزیزمه. ایشون خیلی رقص دوست دارن و منم تو هر مراسمی خواه ناخواه توسط ایشون شوت شدم وسط که باید برقصی. این شد که بعد از مدتی یاد گرفتم. الانم تو خونه می رقصم برا دفع چربی های زاید 😂
به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
بچه هتا کلاس رقص برم؟خیلی تاثیر داره؟
بیــــــزارم از هر دردیــــــ که درمانــــش گـــــذر زمـــــــــان است...زمــــــــانی که دق مـــــــیدهد تــــــا بگـــــــــذرد....!
2728
بعضی از آهنگا هیچ وقت قدیمی نمیشن من میخواستم با عروس مهتاب آصف برقصم که دوستام پشیمونم کردن