2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 48 پست
وای دقیقا منم ار همین خیلی میترسم ولی تا الان هم رفتار خودش هم خونوادش عالی بوده ولی خب بازم میری ب ...

اول اینکه نترس،دومن منظور من از اون پیام بالاییم این بود که ۲و نیم سال زیاده اگ‌ بهش علاقه داری میتونیدرسمیش کنید البته قبل اینکه تصمیم بگیرید واسه رسمی کردن رابطتون ،راجب خونوادش تحقیق کن پسر خوب ریشه خوبی باید داشته باشه،پسر خوب خونوادشو صدرصد دوس داره،اگ پیش تو از خونوادش بد گف بدون مشکل داره،دوس داری اینده همسرت چه ویژگی های داشته باشه رو بنویس بسنج ببین میتونه داشته باشه، و اینکه وقتی با یکی تو رابطه ایم اصلااا راجب خود واقعیمون باهاش حرف نمیزنیم، نگو میشناسمش یشین باهاش جدی حرف بزن هر چی خواسته داری و نداری بعد تصمیم نهاییتو بگیر...🙄چقد زیاد شد فعلا همین کافیه

اول اینکه نترس،دومن منظور من از اون پیام بالاییم این بود که ۲و نیم سال زیاده اگ‌ بهش علاقه داری میتو ...

اره حتما تحقیق میکنم ولی از یچیزی میترسم خونوادش از رفت و امدامون خبر داشتن همش میترسم دو روز دیگ برم تو خونوادشون حرف پشتم باشه با خودشم خیلی راجب این قضیه حرف زدم ولی خب میگه خونوادش اینجورس نیستن وقتی میبینن قصدمون جدیه ولی باز ما دختریم همیشخ یه ترسی هس🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره حتما تحقیق میکنم ولی از یچیزی میترسم خونوادش از رفت و امدامون خبر داشتن همش میترسم دو روز دیگ بر ...

میفهمم.منظورت از رابطتون خبر داشتن؟،خب پسرشون تورو میخاد تو ک نچسبیدی بهش،ی چیز دیگ حالا نصیحت یا هرچی وقتی کسی ی حرفی بهت میزنه باب میلت نیس خیلی محترمانه جوابشو بده نزار بمونه دلت یا بگن حق با ماس،این اخلاق بد و خودم دارن و خوشم نمیاد خواستم به تو بگم ک این رفتارو نکنی.

میفهمم.منظورت از رابطتون خبر داشتن؟،خب پسرشون تورو میخاد تو ک نچسبیدی بهش،ی چیز دیگ حالا نصیحت یا هر ...

اره دقیقا،فعلا ک خبری نیس خیلی ادمای خوبین ولی اگ یه روز رفتم تو فامیلشون چیزی دیدم جرشوووووووون میدم در عین مظلوم بازی ادم بده نشم😂😂

2731