2752
2734
عنوان

خوراکی های مناسب پیک نیک

| مشاهده متن کامل بحث + 14016 بازدید | 22 پست
من هم عاشق ماکارونی هستم(ریا نشه اما ماکارونی های خودمو از همه بیشتر دوست دارم).
باید قلبت را آنقدر از عاطفه لبریز کنی که اگر روزی افتاد و شکست، همه جا عطر گل یاس پراکنده شود... "دکتر محسن فاطمی"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا گلفام جون... ما یه مدته که منقلمون رو از دست دادیم و فعلا نتونستیم پیدا کنیم. اینه که فعلا از کباب خبری نیست
باید قلبت را آنقدر از عاطفه لبریز کنی که اگر روزی افتاد و شکست، همه جا عطر گل یاس پراکنده شود... "دکتر محسن فاطمی"
لطفا اگه ایده ای دارید باز هم بگذارید. ممنون
2731
والله پیکنیک تو هوای سرد فقط عدسی و لوبیا گرم و اش و غیره میچسبه الویه و کیک مرغ و نهههههههههههههه
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
والله پیکنیک تو هوای سرد فقط عدسی و لوبیا گرم و اش و غیره میچسبه الویه و کیک مرغ و نهههههههههههههه
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .