2733
2734
عنوان

پسرم ابرومو برده از بس جایی میرم برخشگرو عصبیه

| مشاهده متن کامل بحث + 4907 بازدید | 29 پست
عزیزم تنبیه اونم بدنی تاثیر کوتاه مدت داره یعنی همون موقع که می زنی ساکت میشه و به حرفت گوش می ده ولی تو دراز مدت اگه بدتر نشه قطعا بهتر هم نمیشه حتما با یه روان شناس کودک مشورت کن این که میگی تو خونه مودبه و بیرون نه حتما دلیلی داره ممکنه دنبال جلب توجه باشه حتی اگه اون جلب توجه به صورت داد زدن و کتک زدنش باشه
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو پدرش زود جوش میاریمو عصبانی میشیم ولی جلوی خودش خیلی سعی میکنیم شما شما باهم حرف بزنیمو با اححترام.ولی در جواب اون دوستم باید بگم حتی اگر از چیزی هم محرومش کنم اصلا کم نمیاره و میگه خب نبرم .خب واسم نخر یعنی قشنگ جواب میده
2728
بله ی تایمی هر کاری کرد حرف نزن البته از قبل بهش بگو در ضمن زیاده روی هم نکن که باز بی ارزشبشه کارت ی دو بار از اتاق و تلویزیو و ...محرومش کنی عزیزم حساب کار دستش میاد زبونشم کوتاه میشه تو وعده اینده میدی اون براش مهم نیست اون بچه اس تو حال زندگی میکه اینکه تو فردا پارک نبریش نمیسوزونش چون احتمالا هم خودت یادت رفته چند بار سر حرفت بمونی
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2740
وای پسرم من هم پنج شالشه و دقیقا اینطوریه خیلی پرخاشگره و عصبیه .نمیدونم چرا البته من سعی میکنم نزنمش ولی باباش کلا خیلی میزنتش
ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
حالا دو سه سالشون باشه میگی عیب نداره ولی من دارم دیوونه میشم دلم میخواد وقتی کار زشت میکنه بزنمش چند بار جلوی همه به منو باباش حرف بد زده که همه فک کردن ما تو خونه این فحشو زنو شوهر بهم میدیم
از کی یاد گرفته ؟؟؟ شما و پدرش عصبی نیستید ؟ کتک نمی زنید ؟ پرخاشگر نیستید ؟ با عرض پوزش ولی من از لحن نوشتاریتون یک حس عصبی بودن از طرف شما بهم منتقل میشه . به هر حال بچه بی دلیل پرخاشگر و عصبی نمیشه باید دید تو چه محیطی داره رشد میکنه و چطور باهاش برخورد شده که حالا اینطوری رفتار میکنه.
یا رَب نظر تو برنگردد ...
2706