2737
2734
به کانال من سر بزن،تو امضامه،برات مفیده عزیزم
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباش اصلااا نیت کن بسم الله بگیر تو گشنگی بده بهش طبیعیه که اذیت بشی چون شیرخشک خورده شاید دو ماه هم طول بکشه اما پرست میشع اگه تحمل داشته باشی ، یه مقذاری سخته نگران شیرتم نباش خشک نشده و نمیشه ، مایعات بخور با برو دارو خونه کپسول شیر افزا و فینول که شیرافزاس با لیدی میل بگیر مایعا ت هم خیییلی بخور به دو روز نکشیده سینه ت سفففت میشه از شیر کپسولا روزی سه تا لیدی میل هم یه وعده بخوری کافیه
دو تا بچه خواهر من شیر خشک میخوردن. ماشالله سالم و قد و وزن شون از بچه منم بهتره.
حال من خیلی خوبه. اینجاهم میام با دوستای مجازیم بگم و بخندم و شادتر شم. لطفا اگه قصد ضدحال زدن دارید تاپیک رو ترک کنید.
2731

بیا خصوصی کمک کنم

یا امام رضا... تورو به غریب بودنت قسم میدم لطفامنو به ح برسون😍💞 حالا ک خدا جون مارو توی ۸ اسفند به نام عدد امامت مارو باهم آشنا کرد لطفا تورو به تموم لحظاتی که غریب بودی لطفا مارو بهم برسون🙏❤💕