2752
2734
عنوان

شما هم صاحب نظر در مورد زندگیتون زیاد دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82 بازدید | 16 پست
مادرشوهر منم همینه ببخشید اگه بفهمه شکمم کار نمیکنه هرکی زنگ بزنه بهش‌میگه دیگه بقیه مسایل پیشکش مثل ...

فکر کن دوران عقدم اینها شک کرده بودن که من با همسرم رابطه کامل داشتم. یه روز خواهر شوهرم که خداییش خیلی هم خوبه، بهم گفت تو با فلانی چطوری تو رابطه؟ منم گفتم منکه خجالت میکشم اینو میگی. گفت نه بابا خیالت راحت بین خودمون میمونه. من ساده هم بهش اعتماد کردم و گفتم من خیلی گرمم و فلان. باورت میشه فرداش که خونه مادر شوهرم بودم شوهرم برگشت بهم گفت تو به فلانی گفتی تو رابطه خیلی گرمی؟ به خدا اون لحظه میخواستم خودمو خفه کنم از حجم سادگیم. از اون روز آدم دیگه ای شدم. میخوام بگم با هم اینطورین.

فکر کن دوران عقدم اینها شک کرده بودن که من با همسرم رابطه کامل داشتم. یه روز خواهر شوهرم که خداییش خ ...

نه من مسایل خصوصیم نمیگم چون اخلاقش میدونم دکتر زنانم برم بهش نمیگم ولی بعضی چیزا مثل وسیله خونه قسط درامد انقد میپرسه تا بهش‌بگی که فقط ولت کنه اخلاقش اینجوربه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید