2733
2734
عنوان

مامانم معتقده من تا ۳۰ سالگی نباید ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 18 پست
مامان من هم معتقده ازدواج بعد ۳۰ ...چون هم تحصیلاتم دورش تموم میشه و میرسم به مدرکم و هم به پختگی می ...

عزیزم شما کاملا اشتباه متوجه شدی 

من نگفتم میخام پول پسر مردمو خرج کنم مگه پسر مردم کلفت منه؟ 

من گفتم شاید مشکل مامانم اینه ک پولایی ک بابام درمیاره رو منم خرج کافه و خرید نمیکنم ک این حرفارو بهم میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همون دوست پسر پول تو جیبی شو هم از دختره میگیره عرضه ندارن که😒😂

وآلا...مثلا دختر خالم با یکی دوسته یتیمه خرج خودشو خانوادشو به زور داره در میاره ...چه برسه بده دوست دخترش

خدایا🤲🏻تحمل سختی هایش با من  قشنگی آخرش با تو🦋💙

عزیزم خودت رو در گیر حرفهای مامانت  نکن چون روح و روانت به مرور آسیب میبینه 

ماشالله شما که پارچه خانمی تواناییهای خودت  رو ببین و به خودت افتخار  کن 

ببین همه ما آدمها حتی اگر ازدواج هم بکنیم خود مون مسئول   خوشحالی و موفقیت خودمون هستیم 

اگه پدرت توانایی داره راحت خرج کن پولهای خودت رو هم طلا بگیر  به خودت برس  باشگاه برو اینطور بیشتر تو اجتماع هستی و برای سلامتی  روح و جسمت هم خیلی خوبه 

کلا خوب بپوش و بگرد و توجهی  به  مادرت نکن و هر وقت هم مورد مناسبی بود بدون توجه به حرف ها ی مادرت تصمیم بگیر 

خوش بخت باشی🌱

و خدایی که  بشدت کافیست 🌱
2731