2733
2734
آره عزیزم پسرم ۱۱ سالشه ولی پاهاش دردش موقع بازی بیشتر میشه 

عزیز پاهاش فقط صاف یا مشکل دیگه ای هم داره؟ هرموقع سر پا هست باید کفی یا کفش مخصوص استفاده بشه

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گذاشتم داخل کفش مدرسه تا وقتی بره وبرگرده پا درد نگیره 

ارتوپد فنی براش ساخت؟ سفت مثل سنگ؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2731
آره عزیزم سفت قیمت پارسالش شد ۱۳۰۰

من خودم این مشکل را دارم. میگن سن پایین اگر فرم پا با کفی تغییر کنه سن بالاتر جلو بدتر شدنش را میگیره. عمل را نمیدونم یه بار تو نی نی سایت یکی گفت عمل کرده خوب شده ولی خوب دو تا پا همزمان عمل نمیشه و مراقبت بعدش یه کم زمان بر و سخت. اگر هم عمل نشه، خیلی باید ملاحظه کرد، دائم کفی میخواد، رو پا ایستادن و راه رفتن باید کم باشه

من خودم این مشکل را دارم. میگن سن پایین اگر فرم پا با کفی تغییر کنه سن بالاتر جلو بدتر شدنش را میگیر ...

آره عزیزم دکترش هم همینو گفت با کفی خوب نمیشه ولی جلوی بدتر شدنشو میگیره منتهی حین بزرگسالی دچار زانو درد وکمردرد میشه 

آره عزیزم دکترش هم همینو گفت با کفی خوب نمیشه ولی جلوی بدتر شدنشو میگیره منتهی حین بزرگسالی دچار زان ...

به نظرم چون هم سنش کم و هم پسر باید کار کنه در آینده تحقیق کن حسابی و یه دکتر خوب عمل کنه. همه جا درگیر میشه اگه حتی نیم ساعت پیاده روی کنی، لگن، کمر، زانو، کف پا،روی پا. من که کلا داغونم.

بچه ها پسر من کف پاش صافه ، مچ پاش برگشته ..دکتر بردم میگه باهاش کنار بیا تا وقتی بزرگ شه عمل کنه ..

بعضیا میگن چون قنداق نکردم تو بچگی اینجوری شده 😥 کسی تجربه ای در این مورد داره؟! 

بچه ها پسر من کف پاش صافه ، مچ پاش برگشته ..دکتر بردم میگه باهاش کنار بیا تا وقتی بزرگ شه عمل کنه .. ...

عزیزم ربطی ب قنداق نداره اتفاقا بیشتر از بچم فک نکنم کسی قنداق کرده باشه ۸ماهه ک قنداقش کردم اونوقت کف پاش صاف ومچش داره میره زیر کفش دکتر گفت باید عملش کنین ولی بعضیا میگن با عمل پاش خراب میشه باید کفش طبی بگیریم الانم موندم نمیدونم چکار کنم 

عزیزم ربطی ب قنداق نداره اتفاقا بیشتر از بچم فک نکنم کسی قنداق کرده باشه ۸ماهه ک قنداقش کردم اونوقت ...

واقعا ؟! من هر چند وقت عذاب وجدان میگیرم اعصابم خورد میشه میگم تقصیر من بوده که پاش اینجوری شد ، اگه به توصیه بقیه عمل میکردم شاید اینجوری نمیشد ..

آخه طب سنتی گفت قنداق تو رشد در مسیر درست استخوان ها خیلی تاثیر داره 😥

شما چطوری قنداق میکنید ؟! مثه قدیم ؟! پاهاشو صاف میکردین میبستین ؟! 

واقعا ؟! من هر چند وقت عذاب وجدان میگیرم اعصابم خورد میشه میگم تقصیر من بوده که پاش اینجوری شد ، اگه ...

آره عزیزم دست وپاش صاف باید بشه ولی من قنداق کردم فایده نداشت دکتر گفت استخون کف پاش نازکه فک نکنم ربطی ب قنداق داره عزیزم شما میشه ی عکس از پای بچتون بفرستین منم میفرستم