2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی بدون درد - دکتر صفارزاده کرمانی - بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 53124 بازدید | 73 پست
من خیلی استرس دارم و یه دکتری میخوام که کل زایمان کنارم باشه و منو ول نکنه دست ماماها میخوام بخیه هامم خودش بزنه من خیلی وسواس دارم که واژن از ریخت نیفته خواهش میکنم کمک کنید عزیزانی که میدونید مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه مامانای گل
من یه کاربر جدیدم که تو هفته 14 بارداریم هستم خیلی سر در گمم برای انتخاب دکتر و بیمارستان. پیش دکتر صفارزاده رفتم دیروزم رفتم پیش دکتر همایونفر برای انتخاب بیمارستان هم خیلی شک دارم یه کم کمکم کنید؟؟؟؟؟؟؟
2728
نیلوفرجون مبارکه - من تیرماه زایمان کردم بیمارستان لاله پیش خانم دکتر مانداناخلیلی پور - هم بیمارستان عالی بود هم دکترم - انقدر ماه که میگه در تمام طول شبانه روز میتونی به موبایلش زنگ بزنی - میدونی یه جورای انرژمثبت اکه خواستی شمارشو بهت میدم
من که ازهفته ی 16 چند بار به دکتر تاکید کردم که قرص آهن برام نمینویسید؟؟؟؟؟؟؟؟ اما جواب ندادند. هر بار یادشون میرفت تجویز کنند. آخرش هم موگلوبینم به 8 رسید. :(

اما خودشون خیلی راحت از زیر میزی 3000000 تومانی حرف زدند و یادشون هم نرفت.

گذاشتن این دو موضوع کنار هم خیلی برام سخت بود.
2738
سلام دوستان من هفته 33 بارداریم هستم و فعلا زایمان طبیعی رو انتخاب کردم البته نی نی در وضعیت بریچه و هنوز نچرخیده دکتر صفار زاده مبلغ 5 میلیون تومن دستمزد جداکانه میگیره غیر از هزینه بیمارستان و فقط هم بیمارستان عرفان زایمان طبیعی بدون درد انجام می ده فکر کنم حدود 4 تومن هم هرینه بیمارستان باشه که روی هم 9 تا 10 میلیون تموم می شه
با سلام خدمت دوستای خوبم , من پیش خانوم دکتر صفار زاده زیاد رفتم . ایشون فوق العاده پولکی هستند,در مورد من تشخیصشون اشتباه بود , فقط شما رو به آزمایشگاه که بهش پورسانت می دن می فرسته , الکی مطب شلوغه , همیشه باید 3 ساعت بشینی , حرف ماماهای همین دکتر با خود دکتر همیشه فرق میکنه , همیشه عجله داره , 5 میلیون دست مزد جدا از بیمارستان برای زایمان می گیره , معمولا داروهای رو می نویسه که از شرکت هایشون پورسانت می گیره .
خدایا شکرت

سلام 

من ۲۸ هفته م و تمام کارامو تو بیمارستان نور شهریار انجام میدم و میخواستم اونجا زابمان طبیعی داشته باشم اما از وقتی شنیدم گفتن بچه رو نگه میدارن ترسیدم  در مورد بیمارستان صارمم همینو شنیدم نمیدونم چکار کنم 

کسی بیمارستان مطمئن سراغ داره 

سلام  من ۲۸ هفته م و تمام کارامو تو بیمارستان نور شهریار انجام میدم و میخواستم اونجا زابمان طب ...

من شنیدم دکتر صفارزاده خیلی پولکی هستند تهران این همه بیمارستان خوب هست یا دکترهایی که اولویت کارشون طبیعی هست یکی از اونارو برین دیگه 

من شنیدم دکتر صفارزاده خیلی پولکی هستند تهران این همه بیمارستان خوب هست یا دکترهایی که اولویت کارشون ...

دکتر واسه خودم مشکل ندارم فقط شنیدم بعضی از بیمارستان واسه پول بیشتری بگیرن ب بچه تو همون لحظه اول رسیدگی نمیکنن باعث میشه ک خدای نکرده بره nicu