2752
2734
عنوان

تجارب روحی بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم متاسفم برات منم سه تا سقط داشتم خیلی سخته. ولی باز هم جای شکر داره که زود متوجه شدن. پسر خواهر شوهرم با مشکل کولیت روده به دنیا اومد بعد از کلی عمل جراحی و بستری بودن توی سه ماهگی فوت شد. همه خیلی اذیت شدن. انشاءالله خدا به زودی با دو قلو جای بچه ات رو برات پر کنه. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

حالت کاملا طبیعیه عزیزم منم بعد 4 سال باردار شدم باید ای وی اف میشدم طبیعی باردار شدم سقط شد😔الان 4 ماهه اما هنوز حالم خیلی بده..واقعا درکت میکنم و متاسفم بابت این تجربه خیلی تلخ

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
حالت کاملا طبیعیه عزیزم منم بعد 4 سال باردار شدم باید ای وی اف میشدم طبیعی باردار شدم سقط شد😔الان 4 ...

آره خیلی سخته خدا خودش به داد دلمون برسه من زندگیم داره میپاشه دیگه شوهرمم اصلا درک نمیکنه 

آره خیلی سخته خدا خودش به داد دلمون برسه من زندگیم داره میپاشه دیگه شوهرمم اصلا درک نمیکنه 

میدونم عزیزم شوهر منم همش میگه حرفشو نزن ولش کن و این بدتر حالمو بد میکنه

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤