2733
2734
عنوان

🍂مامانای مهر ٩٥ 🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 5755 بازدید | 2706 پست
راستش من بعد از زایمان دوباره کار عکاسی رو شروع کردم یعنی آتلیه مون رو دوباره تو یه محل جدید افتتاح کردیم آتلیه ما فقط کار کودک و بارداری انجام میده من بیشتر از پنج ساله اینکار رو انجام میدم خوشحال میشم که مامانای مهر 95 نی نی هاشون رو بیارن با افتخار ازشون عکس میگیریم مژده مژده... آتلیه تخصصی نوزاد کودک و بارداری در محل جدید افتتاح شد آتلیه جدید دارای فضای بسیار مناسب جهت راحتی مادران و خانواده های عزیز بوده و همچنین متنوع ترین دکورها را در اختیار دارد. آتلیه دارای پارکینگ میباشد ارائه فایل عکسهای چاپ شده در سایز اصلی و نیز فایل کلیه عکسها برای سفارشات با مبلغ بالا از جمله خدمات ما میباشد. برای رزرو وقت و استفاده از هدایا و تخفیفات جشنواره افتتاحیه همین حالا میتوانید تماس بگیرید.. مهلت شرکت در جشنواره تا پایان بهمن ماه میباشد.. ضمنا دوستانی که در جشنواره شرکت نمایند برای دکور هفت سین نیز از تخفیف برخوردار خواهند شد.. تلفن تماس : 44723842 09194200267 09368083250 09012930100 http://www.ninialbume.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام مامان گلی های مهر ۹۵ بعد یه زمان طولانی اومدم به نینی سایت سر برنم چشممم خورد به این تاپیک که گذاشته بودش تو موضوعات مورد علاقه ام 

واااای که چقدر عمر ادم زود میگذره انگار همین دیروز بود هممون تو تب وتاب دوران بارداری و زایمان بودیم و بعدش روزای بعد تولد که به هر سختی بود بخیر گذشت 😊😋😋

دسته گل هاتون در چه حالی هستن 

نذارید این تاپیک متروکه بمونه 

هر وقت مثل من گذرتون به نی نی سایت افتاد بیاید و حال وهوای تاپیکمونو بهاری کنید 

قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار تا چشمانم بهشت را نظاره کنند …