2737
2739
عنوان

اقدامات من واسه بارداری.امیدوارم به دردتون بخوره😊

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 36 پست
ونوس جان ممنون از صحبت هات دوست گلم ٬خیلی آروم ام کرد ... منم توکل بر خدا می خوام تلاشم و بکنم .....کلی مطلب و اطلاعات از کتب طب سنتی و اینترنت گرفتم ...و قراره خودم و همسرم دو سه ماهی رژیم رو رعایت کنیم و خودمونو تقویت کنیم .... مشکلم اینجاست که چون پری هام نامنظم هست دکتر قرص دوفاستون بهم داده ولی من دلم می خواد برای اینکه مطمین تر بشم و روز تخمک گذاریمو دقیق بدونم برم پیش دکتر سونوی واژینال انجام بدم ٬به نظرتون باید چندماه پشت سرهم سونو برم یا همون ماهی که می خوام اقدام کنم برم ؟؟؟سردرگمم ...
فدات بهار جان.من تقریبا هر 6ماه یک بار میرفتم دکتر برای چکاب و سونوی واژینال میگفتم انجام بده ببینم رحم و تخمدان ها سالمن و تخمک گذاری دارم یا نه.اما موقع اقدام حتما برو ببین تخمک درشت داری.وقتی تخمک گذاری رو مطمئن بودی داری میتونی بگی اقدامم نتیجه میده.من ماه اول خودم فهمیدم و تو سونو هم دیدم که تخمک ندارم.اینجوری دکتر دارو دادنش هم رو حساب و کتابه.
عزیزم
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستی من کاملا از دکترم راضیممممممم. من اصلا نمیخواستم منتظر بمونم و استرس و... و تازه بعد از 6 ماه نایجه نگرفتن برم سراغ قرص.
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
2731
ممنون لیتل پرنسس. من تو ماه های قبل ترشحات تخمک گذاری رو داشتم.همون که تو نت هم میگن .اما 2 تا 3 ماهی بود که چون اون ترشحات نبود مطمئن بودم تخمک گذاری ندارم. واسه همین رفتم سونو.تا کاملا مطمئن شم. سوال دیگه ای بود در خدمتم