2733
2734
عنوان

نظرتون درباره اختلاف قد زن و شوهر؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 61765 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی وروجک الناز و ارغوان جان خیلی دوست دارم بدونم شوهرای شما در مورد کوتاهی قدتون تا حالا چیزی ابراز کردن یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اره میشه بگین منم بدونم .چون تفاوت قدی منم با شوهرم مثل شماست وخیل برام مهمه بدونم شما هم مشکلی داشتید یا نه ممنون میشم اگه اومدید نظرتونو بگید.
2728
ببخشید من داشتم این قضیه رو میخوندم به نظرم رسید به سارا یه چیزی بگم . خیلی موضوع رو بزرگش کردی ! من هفته ی دوم عقدمون بود که همسرم خیلی صریح از اندام من ایراد گرفت و گفت دوست داشته همسرش سین.. کوچکی داشته باشه و مطمئنا برای یه تازه عروس خیلی سخت بود که از یه اندام خیلی زنانه اش ایراد بگیرن اونم اول ازدواج... به طوری که من چن روز به شدت اعتماد به نفسم پایین اومده بود و حس میکردم همسرم از بودن با من بدش میاد ... ولی بعدش بهش گفتم والا من همیشه برعکسشو شنیده بودم و همه هم یه من میگفتن خوشبحالت که مث ما نیستی حالا تو اینو میگی ؟؟؟ ولی بعدش شوهرم معذرت خواهی کرد و منم راحت بی خیالش شدم ... اونوقت شما بعد از اینهمه مدت هنوز یادته ماه دوم اینو گفته ... بابا بی خیال مگه شما تا حالا از شوهرت ایراد نگرفتی ؟؟؟ بعدشم خدا وکیلی اگه تو قدت بلندتر بود شوهرتو انتخاب میکردی ؟؟؟ حتما یکی بهتر از اونو انتخاب میکردی پس یادت باشه اونم نقصایی داره تو هم داری و با این اوصاف همو انتخاب کردید .
من و همسرم اختلاف قدی مون زیاده من 195 و اون 160 اوائل به این موضوع اهمیت نمیدادم چون دوستش دارم ولی وقتی بیرون میریم همه خانوما نگا همون میکنن و این موضوع باعث شده مدت زیادی بیرون نرم با خانومم این کار خیلی بدیه نگاه کردن به دیگران سعی کنید این کار ونکنید چون رو زندگی کسی ممکنه تاثیر بذاره
من قدم 157 و نامزدم 168 . قد خودمو با کفش متعادل میکنم ولی بیشتر دوست میداشتم اگه نامزدمم 7 -8 سانت بلندتر بود. قیافه هامون گوگولی مگولیه. من اسفندی و 25 ساله . نامزدم مهر ماهی و 32 ساله =D ..... به نظرتون زیادی جمع و جور نیستیم؟ تو خیابون راه بریم بهمون نمی خندید؟ ;)
در کل آیندمونو چجوری میبینید دوستان؟ ;)
2738