2752
2734

من دیشب دوتا النگو برا دخترم خریدم ۳۱تومن

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه خدا بیامرزه مادرتون رو روحشون شاد

ممنونم عزیزم روح همه اموات شما هم شاد و قرین رحمت واسعه ی الهی🌹

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

مبارکه ولی چقدر تنگن از دستت

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
منم دوبار طلا فروختم یکبار برای خانه  یکبار برای ماشین منم دلم میخواد میدونم تا چند سال نمیت ...

وای اره منم امکانش نیس هر از گاهی میزنه به سرم یه دعوای اساسی را بندازم خونه یه خودمو خالی کتم  

اخه اینو داری استفاده میکنی برای همین گفتم  بهرحال ان شالله موفق باشی همیشه

ممنونم موفق مؤید باشی 

میدونی عزیزم من این  دست دوم گرفتم واسه

پس انداز خیلی نو بود گذاشتم دستم

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
حالا چرا کشو؟قشنگی حلقه به اینکه همیشه تو دستت باشه

اینقدر گرفتارم که سال تا سال یادم نمیافته 

طلا انداختن دل خوش میخواد 

ارزو‌میکنم طلاهاتون رو لباسهاتون رو حتی خوراکی های توی یخچال و کابینت تون رو با دلخوشی و سلامتی استفاده کنید.

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
وای نگو تا وقتی داشتمشون قدر ندونستم از وقتی فروختم حالم خرابه تازه فهمیدم چقد طلا دوسدارم

اصلا فکرش را نکن .دوست داری .چیه ...جز خدا قدر کسی ندون .جز خدا کسی را نخواه .طلا سنگه .تو معدن پره ...برو بگرد .ولی نگو دوست دارم .دل نبند.

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ