2752
2734
اخه تایپکش بروز شد فک کردم واسه الانه😂😂😂😂 بی شوهری بیداد میکنه

نمیدونم چرا من قبل اینکه به تاریخ تاپیک نگاه کنم متوجه قدیمی بودنش میشم تاپیکای قدیمی پستاش و لحن حرف زدنا و استیکراش با الان فرق میکنه الان یه تاپیک بزن شماره معرف ازدواج بخوا یه حرفایی میزنن دیگه تا عمرداری شوهر دیدی جیغ بزنی😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه تایپکش بروز شد فک کردم واسه الانه😂😂😂😂 بی شوهری بیداد میکنه

من تازه دیدم تاپیکو عزیزم 

این واسطینی هم که میگم کارشون درسته 

واسه خود من کلی خواستگارای خوب فرستادن 

وای چجور میخواین اعتماد کنین بحث یه عمر زندگیه اصلا طرف قصدش خیرنباشه چی

به کی یا چی اعتماد کنیم؟

این بنده های خدا توی مسجد کارشون همینه 

برای رضای خدا معرف و واسطه ی دوتا جوون میشن 

البته به صورت کاملا سنتی 

بعدشم خدا به ادم عقل داده عزیز جان 

وقتی یه موردی پیش میاد دیگا تحقیقاتش با خود شماست نه معرفی که واسطه است

من تازه دیدم تاپیکو عزیزم  این واسطینی هم که میگم کارشون درسته  واسه خود من کلی خواستگار ...

واسه همه شهرا ميفرسته ير فقط يه شهر خاص؟؟ 

خودتون زنگ زديد بهش؟ چي گفتيد؟؟؟؟ 

عطرهای گرون قیمت رو بیخیال ،آدم باید بوی بنزین بده  
من تازه دیدم تاپیکو عزیزم  این واسطینی هم که میگم کارشون درسته  واسه خود من کلی خواستگار ...

میشه شمارشون روبمن بدید

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

دوست عزیز شماره این واسطه ها رو برام میفرستید .ممنون

گروه بنفش💜سرگروه سپیده جان😍........گمان می کنم هر آدمی باید پشت پنجره ی اتاقش،یک گلدان گل شمعدانی داشته باشد،که هر بار گلهایش خشک می شود و دوباره گل می دهد،یادش بیفتد که روزهای غم هم به پایان می رسند!به امید خدا 😍خدا جووونم میدونی منتظر معجزه هستم .خدایا شکرت خدایا  شکرت خدایا شکرت .ممنون و بی نهایت سپاسگزارم 😘😘😘

ایشون رو ندارم اما یک معرف ازدواج خوب در تهران میشناسم.

خانم گلشنی سالهاست معرف ازدواج هستن و بسیار با تجربه و دلسوز هستن.واقعا هوای دختر و پسرا رو دارن و تا اتمام عقد عین یک مادر میمونن انقد که وسواس دارن رو اینکه همه چیز عالی باشه.

شمارشونو میزارم براتون 

خانم گلشنی 09336614839

2706