2737
2734
عنوان

یعنی هیشکی شوهرش واریکوسل عمل نکرده بیاد دلداری بدههههههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 58 بازدید | 23 پست
سلام دوستان واریکوسلی بیاین این تاپیک تا باهم باشیم
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میرزا جون متاسفم ایشالا ماه بعد مامانی ماه قبل هم عقب انداختی
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
نه. امروز روز 40 ام هستم و هنوز پری نیومده. تا حالا سابقه نداشته اینقدر تاخیر. اونقدر مطمئن بودم این ماه مامان شدم که تا 10 دقیقه زل زده بودم به جواب آزمایش و خشکم زده بود... خیلی روز بدی بود تا این حد که اونروز نمازهام رو هم نخوندم. اصلا با خدا دعوام شد. ولی امروز برگشتم به حالت عادی و با موضوع کنار اومدم.
ماشاءالله لا حول و لا قوه الا بالله
2728
میرزا جون شایدم باردارباشی ولی هنوز ازمایشت نشون نده اتفاقا من تو یک تاپیک این مورد دیدم اگرم نباشی ایشالا ماه بعد مامانی
2740