2733
2734
عنوان

دکتر پوست عالی توی کلینک به سیما

| مشاهده متن کامل بحث + 81014 بازدید | 58 پست

ددکتر بهروز باریک بین. در انتخابش شک نکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه پوستتونو دوس دارید پیش دکتر مسعود داوودی نرید افاضاخه یه سری کرما به من داد زدم پوستمو سوزوند هنوزم جاش مونده با قرصاشم که خوردم نصف موهام ریخت با ریختن موهام ذره ذره اب میشدم هنوزم درنیومدن اونایی که ریختن میخوام از ش شکایت کنم شیاد با داروخانه دستش توی یه کاسه بود مکلی که با دو قلم دارو حل میشد پونزده قلم نوشت سیصد تومن شد هزینه داروها 

سلام سپیده و فسقلی عزیز من صورتم یه کوچولو جوش میزنه خانم جعفری دکتر خوبی هست راضی بودید کجاست مط ...

منم یه کوچولو جوش میزدم رفتم پیشش پوستم رو خراب کرد کلی پول ازم گرفت هیچی حالیش نیست به جای دکتر باید بهش گفت تاجر بی انصاف

منم یه کوچولو جوش میزدم رفتم پیشش پوستم رو خراب کرد کلی پول ازم گرفت هیچی حالیش نیست به جای دکتر بای ...

برو پیش دکتر پدرام مهریان محشره من پاسداران برج لورنز پیش محمدحسن ناصح میرفتم خییییییلی عوضی گرون و هزینه گزاف رفتم پیش دکتر مهریان بااخلاق و مهربون و متخصص

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
دکتر طباطبایی اگه بخوای داروهای گرون هم می ده مثلا برای مامانم کرم شب و روز داد 200 شد اما 1-23 سال ...

شما دکتر داوودی میشناسی؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

دو سال پیش دنبال دکتر خوب بودم این تاپیک رو خوندم و رفتم پیش نمیدونم دقیقا خاطرم نیست فاطمه جعفری بود یا مریم طباطبائی،تو کلینیک به سیما ،کلی دارو و پماد و... گروووون داد که صورتمو داغون کرد به جای اینکه جای جوشامو ببره صورتم پر جوش و التهاب شدو آخرشم فهمیدم با داروخانه ها همکاری میکرده پورسانت میگرفته ،الان فقط دوسال دارم تلاش میکنم پوستم بشه مثل قبل،تروخدا الکی تبلیغ نکنید من یکبار دیگه متاسفانه اعتماد کردم و پیش یه دکتر دیگه ای رفتم یادمه یه مشکلی داشتم اومدم بگم گفت شما چندتا مشکل پوستی رو بگی یکم ملاحظه داشته باش گفتم یعنی برای هر کدوم مشکلاتم یه ویزیت جداگانه بگیرم ،خیلی به سیما داغووووونه خیلیییی

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\

سلام منم صورت و گردنم بعد حاملگی کلی لک افتاده بود ولی تو شیراز پیش خانم د‌کتر عباسی لیزر انجام دادم میتونم بگم ۸۰ درصد لک ها رفت واقعا بهترین نتیجه ای بود که گرفتم . 

شماره دکترمو برات میزارم خواستی بهش پیام بده: ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶