2737
2739
عنوان

خواهش میکنم از همه تون امشب برای ما منتظرای نی نی دعا کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 35 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطی عزیزم حالا ک یه مشکل دیگ برام پیش اومد دکترمیکه باید رحم تو عمل کنم بازم فاصله گرفتم از نی نی
بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2728
نه عزیزم این دکترای که ما میریم همش الکیه و برای دل خودمون میرم ولی در اصل میدونیم هیچ نطفه ای بسته نمیشه مگر اینکه خدا بخواد پس اگه خدا بخواد با رحم لوله و....کاری نداره
خدایا شکرت بخاطر دختر نازم
2738
دوستتی گلم منم یه سال و نیمه منتظرم. هیچوقت فکرش رو نمی کردم انقدر طول بکشه بچه دار شدنم. امشب برای همه نی نی سایتی ها مخصوصا خانمای منتظر نی نی دعا کردم.
 لطفا برای بچه دارشدنم یه صلوات بفرستید. ممنونم🙏🏻💐
منم 7 ساله منتظرم از همتون التماس دعا دارم تو رو خدا برامون دعا کنید که ما هم لذت مادر شدن رو تجربه کنیم واقعا از این همه دوا و درمان نازایی روح و جسممون خسته و فرسوده شده
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم