2733
2734
ول کنین بچه ها
بذارین به حال خودش باشه.
اگه تو تاپیکش ترید و کم محلی کنید بهتره تا اینکه باش بحث کنید
چون تو این بحثا ممکنه یه بی احترامی به اتش نشانا بشه.
حالا این کاربر به دلایلی شاده بذارین تو شادیش بمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نازیلا از تحجرت کم کن و یه کم منعطف باش.قرار نیست هرکی مثل شما فکر نمیکنه رو اعدام کنن.

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

2738
بچه ها ناراحتی یه چیزدرونی و احساسیه قرار نیست احساسات همه شبیه هم باشه یکی خیلی بیشتر ناراحته و گریه میکنه یکی ناراحتیش در حد سی ثانیس و فراموش میکنه!!!قرار نیست همه غمباد بزنن که احترام اتشنشانای عزیز سر جاش و خدا به خواموادشون صبر بده
والا نمیدونم چی بگم ،تاپیک خاله ریزه بسته شده و اصلا نمیشناسمشم ولی یه نکته بزام خیلی جذابه
تو نی نی سایت همه با فرهنگن،با کلاسن ،پولدارن و خوشگل و ادعاها تا کجا بالاست پس اونهایی که جلو پلاسکو راه امبولانس هارو بسته بودن احتمالا از مریخ اومدن،ادم های عادی نرمال جامعه اصلاذوجود ندارن و اگه هستن عمرا تو نی نی سایت راهشون نمیدن

اینجا همه باید خوشگل و مودب و باکلاس و با فرهنگ باشه وگرنه براش تاپیک میزنن و رسواش میکنن
مورد داشتیم حتی عکس کاربری یه نفر برا دوستان مشمیزکننده بوده و انقدر تاپبک زدن نینی یار بدون اجازه گرفتن از اون فرد عکس کاربریشو عوض کرد