2733
2734
عنوان

بچه ها لطفا بیاین دارم سکته میکنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 91 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش عزیزم،منم برای سونو انومالی بچه ام اصلا تکون نمی خورد،سه بار رفتم و هی اومدم تا صورتش اومد رو به دستگاه ،بعدم اینقدر ضربه زد تو شکمم که تکون بخوره افتادم رو لک بینی،
تریزومی و داون اگر پیش بیاد فکر کنم ختم بارداری میدن،اگر چیزی بود همون موقع میگفت،یا اگر شک داشت میگفت مثلا فردا بیا تا دوباره ببینم ،
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2731
گلم اصلا نگران انشالله چیزی نیست. اینم بدون الان دیگه دکترا رک هستن اگه خدایی نکرده چیزی باشه خیلی رک به طرف میگن پس مشکلی نیست عزیزم
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
به خدا عین فر فره بودم شده بودم مثال خاله هام رفتم ان تی افتادم به خونریزی تا امروزم درست نشدم بس این دستگاه و کشید رو شکمم بیمارستان گفت باید سقط شه دهانه رحمت باز شده گفتم نه صبر میکنم بعد 9ساعت خو نریزیم قطع شد تا سه شب نگهم داشتم هزینشم بماند
بچه ها راست میگن تعارف که ندارن
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2740