2737
2734
عنوان

بیایدازخودمون شروع کنیم پلاسکو

| مشاهده متن کامل بحث + 31 بازدید | 40 پست
بعضیا به بیکاری و بی عرضگیشون افتخار میکنن انگار
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته هر کس باید از خودش شروع کنه باید این رفتارهای درست رو به فرزندانمون انتقال بدیم تا اونا اینده بهتری داشته باشن
دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
آخههههههه شما که هیچ کاری از دستتون برنمیاد چرا میرین سربار اونایی میشین که دارن کمک میکنن.اگه یه درصد یکی اون زیر زنده باشه ی ثانیه هم واسه زنده موندنش باارزشه.همون یه ثانیه ای که باید به این الافای گوشی به دست گفت برید کنار
خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
2731
دید اون اتشنشان داشت درباره اون خانم بود که از ساختمان پرت شده بود صحبت میکرد میگفت هفده ثانیه از پرت شدنش تا زمین طول کشید اگه مردم راه باز میکردن ما قبل از هفده ثانیه پله رسانده بودیم و الان زنده بود
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
واقعا باران. من اهوازم یبار داشتیم تو خیابون میرفتیم خوردیم به ترافیک حالا ماشین اتشنشانی پشت سرمون شوهرم هر کاری میکرد راه باز کنه بره کنار نمیشد مسیر کیپ شده بود نگو یه ماشین تو جاده کناری آتیش گرفته بعد اینور تو این جاده اینا ایستادن داشتن نگاه میکردن آتش نشانها پیاده شده بودن رفته بودن جلو بزور مردم سوار ماشینهاشون میکردن تا برن راه باز بشه تا اینا بتونن برن دور بزنن خودشون برسونن به آون ماشین
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2740
آره مامان ساشا منم دیدم سخنگوی اتشنشانی میگف والا دیگه خسته شدیم از بس گفتیم نیاین بعد مردم توی کادر خیره به دوربین و همچنان خوشحال😐
تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
راهش جریمه هست جریمه. تو این کشوری هم که من هستم مردم همچین با فرهنگ نیستن ولی فرهنگ سازی می کنن از طریق مختلف مثلا اگه عابری از چراغ قرمز رد بشی جریمه سنگین میشی یا هزاران مورد دیگه البته زیر ساختو هم دو نظر گرفتن. البته ناگفته نماند ایران قضیه ریشه ای هست هر چی هم ما مردم می خوای بگیم وقتی سیستم اجرایی نیست نیست