2752
2734
عنوان

دوست دارم لباس فروشی بزنم .میشه راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 28 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

از بازار تهران نمیتونم؟ چون مسیرش برای شروع کار دوره 

برو دولت اباد و تولیدی های کرج من بازار بزرگم اکثرا گرونه 

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀
چقدر سرمایه میخواد برای شروع کار ؟ درآمدش خوبه؟

اصلا ریسک نکن رو پولت درسته پول ارزش ندارع تو این دورو زمونه ولی اگه باشه بهتر از اینه ک نباشه هر چیزی اولش ضرر میده بعدش سود میده

2731
میدونم خیلی کمه . اما یه سری ها میگن از کم شروع کن 

اخه ۶۰ تومن چیزی نی که مغازه خالی میمونه

هیچوقت ندیدمت کوچولوی من!اما وقتی رفتی یه تیکه از قلبمو با خودت بردی...🥀

بنظرم با ۶۰ تومن آنلاین شاپ بزن و آنلاین بفروش. الان اکثرا اینترنتی میخرن. جنس خوب و مشتری پسند بیاری ،عکس های خوب بگیری ، ریلز و پست های خوب بزاری زود میری بالا . یه آدم سرمایه گذار میگفت اگه سرمایه اولیه ات کمه تمرکز کن روی یه محصول و بجاش تنوعتو زیاد کن . مثلا اگه میخوای موبایل فروشی بزنی بجای اینکه از هر گوشی یکی دو تا بیاری چن تا هم قاب و گلس بیاری فقط قاب موبایل بفروش که بدونن تو متنوع ترین قاب ها رو داری . بنظرم بی راه نمیگفت شما هم میتونی توی کارت ازش استفاده کنی و تمرکز کنی روی یه محصول با تنوع بیشتر. با این سرمایه چندان عقلانی نیست مغازه تونو از مستاجر بگیرین. موفق باشی هر تصمیمی که میگیری❤️

بنظرم با ۶۰ تومن آنلاین شاپ بزن و آنلاین بفروش. الان اکثرا اینترنتی میخرن. جنس خوب و مشتری پسند بیار ...

ممنون عزیزم از راهنماییت .اولش چطوری شروع کنم اصلن بلد  نیستم آنلاین کار کنم 

ممنون عزیزم از راهنماییت .اولش چطوری شروع کنم اصلن بلد  نیستم آنلاین کار کنم

بنظرم اول پیجای بزرگ و کوچیک که مربوط به لباس هستن رو فالو کن ببین چیکار میکنن و ایده بگیر کم کم دستت میاد چیکار کنی