2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحرک شوهر من هفت هست دکتر گفت عمل کنه هم خوب نمیشه واریکوسل داره

برادر منم همین مشکل رو داشت گمونم تحرکش ۶ بود رفت دکتر قرص بهش گفت به هزار سختی گیر اورد بسته ای ۶۰۰ سفارش داد اوردن براش خورد بچه دار شد.

2731
برادر منم همین مشکل رو داشت گمونم تحرکش ۶ بود رفت دکتر قرص بهش گفت به هزار سختی گیر اورد بسته ای ۶۰۰ ...

سلام گلم قرص چیه شوهرمنم همچین مشکلی دارع؟

همیشه چرخ وفلک زندگی ثابت نمیمونه🙃🌹
سلام گلم قرص چیه شوهرمنم همچین مشکلی دارع؟

نمی دونم والا ولی زن داداشم میگفت گمونم تقویتی باشه ولی دکتر گفت این قرص ها رو می خوری دیگه نوشابه هم اصلا نخور البته قرصاش هم گرون بودن هم بزور گیر اورد

نمی دونم والا ولی زن داداشم میگفت گمونم تقویتی باشه ولی دکتر گفت این قرص ها رو می خوری دیگه نوشابه ه ...

همسرمنم قرص هایی که براش میگیرم۱و۴۰۰میشن

همیشه چرخ وفلک زندگی ثابت نمیمونه🙃🌹
2740
نمی دونم والا ولی زن داداشم میگفت گمونم تقویتی باشه ولی دکتر گفت این قرص ها رو می خوری دیگه نوشابه ه ...

سلام عزیزم میشه لطفا بپرسین ازش اسم قرص چی بود؟تحرک همسرم ۶ درصد هست هر چی دارو مصرف کرده تا الان اصلا فایده نداشته ممنون میشم اگه اسمشو بهم‌بگید🙏🙏

سلام عزیزم میشه لطفا بپرسین ازش اسم قرص چی بود؟تحرک همسرم ۶ درصد هست هر چی دارو مصرف کرده تا الان اص ...

راستش من الان پیامتون رو دیدم برادرم فوت کرده چند ماهیه و نمیشه فعلا از زن داداشم بپرسم.....دور از جون همسرتون اونم ۶ درصد بود