2737
2739
عنوان

مامانای بهمن 95 و نینیهای خوشگل و ناز و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 10566 بازدید | 9907 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام  مامانای خوشگل

دوستم مزون سیسمونی لباس بچه داره کلی بادی و سرهمی خوشگل همه مارک از انگلیس  مثل نکست و گارترز و دبنهامز  

به علت مهاجرت داره جمع میکنه و حراج  زده

محدوده شهرک غرب

لینک کانالش @baharbigsale

سلام خانما منم باردارم ۸ هفتم ضربان قلب ۱۵۱ و شکمم تیز اومده جلو از الان .حالت تهوعم ندارم ب نظرتون چیه ؟ 

(( سرگذشتم از در گذشتم غمگین تر است ))                   پسرکم علی اصغرم آسمونی شده 😢😢 

سلام مامانی بهمن ۹۵.... 

احتمالا بیشترتون به اینجا سر نمیزنید ولی من گاهی میام و چند صفحه میخونم و یادِ دورانِ بارداریم میکنم....

دوران خوبی بود و برای من خیلی هیجان انگیز بود....

لحظاتی داشت که دیگه هیچ وقت برام تکرار نخواهند شد....

بچه داری اما یه دنیای دیگه ست....

الان خدا رو شکر یه پسر ۱۸ ماهه دارم که تازه واکسنشو زدم و یکم ناخوشه... دنیامو عوض کرده .....

یه چند ماه بعد از اینکه این تاپیک زده شد، همه رفتیم تلللگرام و اینجا خلوت شد...

گروه تل هم خیلی ممبر داشت... 

نمیدونم کیا از نی نی سایت اومده بودن ولی گروه خوبی بود و خیلی کمک بود واسه اینکه اولا استرسامون کمتر بشه و بعدم بتونیم تو شرایطِ مشابهی که هستیم، به هم کمک کنیم... 

من آدمِ خاطره بازی هستم، عاشقِ مرورِ خاطراتِ خوبم هستم.... نی نی سایت باعث شد من دوستای خوبی پیدا کنم و دوران بارداریم رو راحت سپری کنم و ازون طرف گروه تل که اگه دویتای اونجا نبودن، من از پسِ مشکلاتِ اوایلِ زایمان و بچه داری بر نمیومدم ....

خیلی وقته از تل اومدم بیرون ولی کم و بیش از احوال خانومایی که تو گروه بودن و آی دی اینساگرامشونو داشتم، آگاهم...

دوستون دارم... 😍

2740