2752
2734
عنوان

چجوری مخ پسر همسایه بزنیم !!!؟؟بیاین بگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 24 پست
تریپ شخصیتی که داره این حرکتم براش زایه هست  

بنظرم بیخیالش شو

اگه یه درصدم قبول نکنه پیشنهادتو با هر روشی هی میخوای باهاش چشم تو چشم بشی اذیت میشی

اگه غریبه بود میگفتم بگو فوقش طرف میره که میره

ولی این برعکسه

بازم خود دانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تابلو بازی یعنی چی کار کردی دقیقا؟

از بس با دوستم یا تنهایی جلوش من زایه بازی در آوردم 

که مطمئنم فهمیده 

مثلا تا دیدمش میرفتم سمتی که اون داره میره یا اینکه نگاهش میکردم یا میخندیدم بهش 

فک کنم با ای کارایی که کردم جای کراش دشمنم شده باشه 😂🤣😂🤣 

من هستم هر آنچه که هستم 🌙
2731
از بس با دوستم یا تنهایی جلوش من زایه بازی در آوردم  که مطمئنم فهمیده  مثلا تا دیدمش میر ...

عزیزم😍

انشالله هر چی خیره اتفاق بیفته 

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
بنظرم بیخیالش شو اگه یه درصدم قبول نکنه پیشنهادتو با هر روشی هی میخوای باهاش چشم تو چشم بشی اذیت می ...

خیلی دوسش دارم نمیتونم بی خیال شم میخوام بدستش بیارم ولی خیلی سرده نمیدونم چه کنم

خیلی دوسش دارم نمیتونم بی خیال شم میخوام بدستش بیارم ولی خیلی سرده نمیدونم چه کنم

پس اگه دوسش داری ارزش داره 

دلتو بزن به دریا و برو دایرکتش

بگو من به اشنام خودتو معرفی نگن بگو ازت خوشم اومده ببین اول سینگله یا نه

بعد که گفت سینگله خودتو معرفی کن بگو ازت خوشم میاد 

پس اگه دوسش داری ارزش داره  دلتو بزن به دریا و برو دایرکتش بگو من به اشنام خودتو معرفی نگن بگ ...

اینجوری نمیشه نمیخوام درخواست از طرف من باشه اون خیلی سرد و خشکه میخوام فعلا سر صحبت باهاش رو باز کنم ولی نمیدونم با چه موضوعی

اینجوری نمیشه نمیخوام درخواست از طرف من باشه اون خیلی سرد و خشکه میخوام فعلا سر صحبت باهاش رو باز کن ...

با پسر همسایه چه حرف مشترکی میتونی داشته باشی خب

مگر اینکه فالوش کنی اونم تورو فالو کنه بعد عکساتو بذاری یا یه چیزی بذاری رپلای کنه و شروع کنین حرف زدن

یا فالوش کن اگه استوری گذاشت رپلای کن بحثو شروع کن