2733
2739
دختر من تو دوره جنینی آریتمی قلبی داشت و من توی ۲۱هفتگی در سال ۹۲ بیمارستان قلب شهید رجائی رفتم برای ...

ناز ریحانه جون تو رو خدا راهنماییم کن

الان تو هفته ۳۴ بارداری ام

تو هفته ۳۱ بارداری رفتم مطب ضربان قلب بچه نامنظم بود بعد هر سه تا یه تپق میزد

دوبار اکوی قلب جنین انجام دادم چیزی متوجه نشدن و گفتن اریتمی داره و ساختار مشکلی دیده نمیشه

الان هفته ۳۴ ام 

دکترم زیاد اهمیت نمیده فکرم خیلی مشغوله علت چی بوده

۲۵ اسفند سزارینمه

اون موقع هم دکتر نیست که اکو انجام بده که زیر نظر باشه 

نمیدونم. فکرم خیلی مشغوله

ناز ریحانه جون تو رو خدا راهنماییم کن الان تو هفته ۳۴ بارداری ام تو هفته ۳۱ بارداری رفتم مطب ضربان ...

عزیزم دختر من هم تو دوران جنینی آریتمی قلبی داشت و قلبش دوتا میزد یکی نمیزد من هم کلی اکو کردم و بیمارستان قلب که رفتم با چندتا دکتر قلب صحبت کردم گفتن این آریتمی ها ۹۹درصد بعد از به دنیا اومدن جنین و تنفس و زندگی خارج رحم برطرف میشه اما مشکلات و آریتمی هایی که به قول شما ناشی از مشکل ساختاری قلب باشه مثل تشکیل نشدن یک رگ داشتن رگ اضافه نازکی دیواره بطن یا ناقص کار کردن یکی از بطن ها و ... این ها مشکلات جدی تری هستن که نیاز به درمان و بررسی بیشتر دارن، نگران نباش توکلت به خدا باشه و اینطور که میگی به نظر مشکل شما هم حاد نیست خداروشکر و انشاءالله صحیح و سالم نینیت رو در آغوش میگیری

خدایا رحم کن به کسی که جز تو امیدی ندارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناز ریحانه جون تو رو خدا راهنماییم کن الان تو هفته ۳۴ بارداری ام تو هفته ۳۱ بارداری رفتم مطب ضربان ...

اینم بگم که اکثر این قبیل آریتمی ها برای دوران جنینی طبیعی اند و چیز نگران کننده ای نیستن

اینم بگم که اکثر این قبیل آریتمی ها برای دوران جنینی طبیعی اند و چیز نگران کننده ای نیستن

ممنون عزیزم پاسخ دادی 

مال من بعد ده روز کم کم رفع شد

مال دختر شما هم رفع شد؟

چون بچه قبل عید به دنیا میاد و دکتر ها اکثرا نیستن به نظرتون نیاز هست بعد به دنیا اومدن سریع اکو بشه؟

2731
عزیزم دختر من هم تو دوران جنینی آریتمی قلبی داشت و قلبش دوتا میزد یکی نمیزد من هم کلی اکو کردم و بیم ...

ان شاالله  شما هم به سلامتی زایمان کنین

و نی نیتون  رو در اغوش بگیرین 

ممنون عزیزم🙏🙏🙏

ممنون عزیزم پاسخ دادی  مال من بعد ده روز کم کم رفع شد مال دختر شما هم رفع شد؟ چون بچه ق ...

خواهش میکنم عزیزم،

خداروشکر که رفع شده، دخترم از ۴ ماهگی تا ماه آخر آریتمی داشت و تو دوران جنینی برطرف نشدمشکلش، شما میتونید وقتی دنیا اومد پیش یک پزشک متخصص اطفال برای یک چکاپ کامل ببرید و اگه پزشک با توجه به شنیدن صدای قلبش لازم بدونه اکو رو بهتون توصیه میکنه دختر من رو پزشک اطفال بیمارستان ویزیت کرد و گفت مشکلی نداره و نیاز به اکو نیست و الان هم دخترم تو ۶ ساله و خداروشکر مشکلی نداره

2738
بله من انجام دادم.دکتر گفت چیزی نیست.ولی الان که هفته ۲۹ هستم جنین وزن نگرفته و میگن به خاطر تک شریا ...

منم بندنافم تک شریانیه گفتن برم اکو...شما نی نیت سالم بدنیا اومد؟

دختر نازم ازوقتی اومدی ب زندگیم روزای قبل تورویادم نمیاد💙من واسه لمس دستای کوچولوت خیلی غصه ها خوردم تو تموم زندگی منی💕بیا باهم دیگه دعا کنیم واسه همه اون مامانایی ک منتظر یه فرشته کوچولو مثل توهستن...فاطمه کوچولوی من تو از پیش خدا اومدی اندازه همه فرشته های خدا پاکی ازش بخواه توی دل همه منتظرا فرشته بکاره...آمین