2733
2734
عنوان

فاصله بین من و همسرم بعد از ورود نوزادمون

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 28 پست
من که خونه خودم موندم تا دو سه روزم مامانم اومد کمکم کرد بعداز اون خودم کارای دخملیمو انجام دادم من بااین که خونه خودم بودم بازم حس میکردم بین من و همسری فاصله افتاده خیلی ناراحت بودم باهاش درد دل کردم آروم شدم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما وقت بذار باهاش صحبت کن من اصلا نمیتونستم این فاصله رو تحمل کنم چند روز همش بغض داشتم همسرم دلیلشو پرسید منم بغضم ترکید و حسابی باهاش حرف زدم بعد از اون رابطمون مثل قبل شد البته دخمل من زردی داشت و بستری شدنش تو بیمارستان باعث شد چند شب از همسرم دور باشم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731
خوب باهاش حرف بزن وقتی تنهایید و دلیل رفتارشو بپرس منم حدود 36 روز خونه بابام بودم سخته بچه داری برای کسانی که بچه اولشونه تازه من هفته های که شوهرم صبح کاره وبچه اذیت میکنه میرم خونه بابام تا شوهرم اذیت نشه